S.T.A.L.K.E.R Clear Sky "SKACZE" - !pomocy!

Witam. Mój problem polega na tym, iż jak chodzę w CLEAR SKY, to na każdych ustawieniach graficznych - nie ważne czy najniższe czy najwyższe - obraz mi przeskakuje. Mój komp to Core2Duo E6550 @2,8 Ghz, 4x1GB DDR2 Geil @800Mhz, Gigabyte Radeon HD4850 512MB. Kupiłem tą grafikę dlatego, iż S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl śmigał mi na HD3850 256MB, a wiedziałem, że Clear Sky będzie miał wyższe wymagania, więc kupiłem 4850 z 512 MB pamięci. Wymagania spełniam nawet EXTREMALNE Clear Sky’a, a obraz dalej tak samo się zachowuje. Poniżej pokazuję Wam filmik z gry - jest na nim mało klatek i są przycinki, ale jak nie nagrywam to tego nie ma - widać natomiast to skakanie obrazu przede wszystkich na filmiku CLEAR SKY_2 i Clear Sky_3. Czekam na pomoc i pozdrawiam

PS: Używam systemu Windows XP, na Windows Vista mam to samo…

EDIT: Jeżeli coś to da, to mój wynik w 3D Mark 06 to w zaokrągleniu 12 000 pkt…

http://www.speedyshare.com/155855817.html

Wyszły już 2 patche do tej gry. Zainstaluj, może coś pomoże. Jak na taką kartę graficzną to chyba trochę mało masz w 3Dmarku ( tak myślę, ale 100% pewien nie jestem.), ja na swojej robie 11402 na viscie. Gra ma dużo bug-ów, myślę, że to jest tym spowodowane, a nie Twoją grafa. U mnie dzieje się tak samo.

Właśnie coś mnie martwią te wyniki w 3D Mark’u 06 - no ale gry takie jak GRiD czy S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl śmigają 60 klatyek/s non stop. Tobie też tak się dzieje z obrazem?? Proszę o odpowiedź…

EDIT: Zainstalowałem patch 1.5.03 i 1.5.04 - nic to nie dało…

EDIT2: Zrobiłem teraz test w 3D Mark 06 z ustawieniami domyślnymi, czyli w 1280x1024 - punktów teraz mam tylko 10890 !!

a co ma zasilacz do 3Dmark’a ?! …

Skad pobralaes patcha 1.5.04 ? dwa dni temu kupilem gre ( wersja niemiecka-mieszkam w niemczech)i klikajac na update przenosi mnie na streone z gra i moge pobrac tylko patch 1.5.03 , o ile sie nie myle to ten patch jest tylko przeznaczony do wersji rosyjskiej ?

A co do skakania obrazu , sprobuj moze nowe stery instalnac na grafe … moze cos da rade.

Ja czegos takiego u mnie niemam , moze poprostu jest to jakis bug ?

Pozdrawiam.