S.t.a.l.k.e.r - mam problem z 1 misją

Ciocia przysłała mi tę gre z USA, a ja mam problem z 1 misją. Co trzeba zrobić w 1 misji na samym początku, kiedy się stoi w małym pomieszczeniu obok jakiegoś gościa?

Chodzi ci o bunkier gdzie gadasz z Sidorowichem?? Jeżeli tak to podchodizsz do niego naciskasz F. On zleca ci misję. Następnie wychodzisz na podwórko i idziesz porozmawiasz z Wolfem.

Ps.

Opisuj dokładnie misję gdyż w Stalkerze fabuła nie jest liniowa. Mianowicie mozesz wykonywać misję od Sidorowicha albo od 50 innych stalkerów.

Tak chodzi o ten bunkier, lecz tam nie moge wyjść zleca mi misje, i co potem? drzwi są pozamykane otwarty jest tylko kufer i szafka, i nic więcej.

gadasz z kolesiem , pokazuje tobie mapke cos tam jeszcze gadacie , podchodzisz do drzwi wciskasz F i i otwieraja sie , odchodzac słyszysz GOD HUNTERS STALKER

niom cos takiego jak napisal kolega wyzej.

Złączono Posta : 31.03.2007 (Sob) 17:52

a jak przejsc ta misje gdzie jest sie w DArk Valley w tym podziemnym laboratorium. Znalazlem kod do pierwszych drzwi a tych drugich nie mog otworzyc

Złączono Posta : 31.03.2007 (Sob) 20:24

juz przeszedlem ta misje

Jeszcze jedno pytanie, czy ktoś ma spolszczenie do tej gry, lub może wstawić, ponieważ, moja ciocia przysłała tę gre z USA mam ją po angielsku, i nie wszystko rozumiem.

Nie ma spolszczenia do tej gry. Jak chcesz po polsku, to poczekaj do 13 kwietnia i sobie kup polską wersję.

Może ktoś powiedzoeć gdzie moge kupić amunicje oraz broń?

amunicji nie kupuj bo sie nie opyla zabulisz majatek. Bron mozesz kupic przewaznie u tych kolesi co zlecaja ci misje. Np. Sidorowich czy ten barman w tym barze.

A gdzie dokładnie u tego sidorowitch? podchodze do niego naciskam f wybieram trade ale on tam ma tylko jedzenie. :frowning:

ech to on moze czasami nie miec. Barman ma na pewno.

Bron i amunicja oznaczona jest rowniez na mapie takim fioletowym kuleczkiem z taka jakby piramidka w srodku. i tam masz za darmo.