S.T.A.L.K.E.R. - Pojazdy

(Xaros) #1

A wiec na wstepie chce podkreslic, ze wiem ze pojazdy potrzebuja paliwa itp. Ale mam pytanie gdzie moge je kupic? Czyli pojazdy i paliwo... Bo ponoc mozna tez uklasc lub znalesc, lecz czy takich warunkach to znalesc i uklasc to jest to samo. Tak wiec moje pytanie gdzie moge kupic samochod np. Oraz benzyne do niego.

(Krzys92) #2

Niestety programiści zrezygnowali z samochodów (jeżdżenia nimi)

(Xaros) #3

F**K F**K F**K :-x No i jak tu sie nie zdenerwowac :? Czlowiek chcial by sobie kupic tira i zbierac smieci a pozniej sprzedawac... ahhh

THX za olsnienie

(Seba52a) #4

Nie zrezygnowali jeżdżenia pojazdami bo na filmiku nawet jest pokazane jak jedzie traktorem (Filmik TUTAJ)

(artide2) #5

jak można zrezygnować z kluczowej funkcji ?;]

(Mafioz09) #6

to chyba kwestia czasu jak piraci albo ktoś inny wypuści dodatek aby dało się autami jechać.

Musze Cie zmartwić. Filmik prawdopodobnie pochodzi z jakiejś wersji alpha lub beta, bo tam była taka możliwośc, ale niestety w ostatecznej wersji gry zrezygnowano z takiego udogodnienia.

(artide2) #8

łeeeeeeeeeee

(el polaco) #9

Dokładnie. Jak zapewne zauważyliście mapa składa się ze stref. Twórcy doszli do wniosku, że nie opłaca się dawać pojazdów gdyż przejechanie z jednego końca strefy do drugiego zajmie bardzo mało czasu a gracz minie wszytkich przeciwników.

NA jakiejś stronie widziałem kiedyś nawet ceny pojazdów UAZ kosztować miał 10 000.

Może w jakimś dodatku do gry będą pojazdy.