S.T.A.L.K.E.R. - Pojazdy

A wiec na wstepie chce podkreslic, ze wiem ze pojazdy potrzebuja paliwa itp. Ale mam pytanie gdzie moge je kupic? Czyli pojazdy i paliwo… Bo ponoc mozna tez uklasc lub znalesc, lecz czy takich warunkach to znalesc i uklasc to jest to samo. Tak wiec moje pytanie gdzie moge kupic samochod np. Oraz benzyne do niego.

Niestety programiści zrezygnowali z samochodów (jeżdżenia nimi)

F**K F**K F**K :-x No i jak tu sie nie zdenerwowac :? Czlowiek chcial by sobie kupic tira i zbierac smieci a pozniej sprzedawac… ahhh

THX za olsnienie

Nie zrezygnowali jeżdżenia pojazdami bo na filmiku nawet jest pokazane jak jedzie traktorem (Filmik TUTAJ)

jak można zrezygnować z kluczowej funkcji ?;]

to chyba kwestia czasu jak piraci albo ktoś inny wypuści dodatek aby dało się autami jechać.

Musze Cie zmartwić. Filmik prawdopodobnie pochodzi z jakiejś wersji alpha lub beta, bo tam była taka możliwośc, ale niestety w ostatecznej wersji gry zrezygnowano z takiego udogodnienia.

łeeeeeeeeeee

Dokładnie. Jak zapewne zauważyliście mapa składa się ze stref. Twórcy doszli do wniosku, że nie opłaca się dawać pojazdów gdyż przejechanie z jednego końca strefy do drugiego zajmie bardzo mało czasu a gracz minie wszytkich przeciwników.

NA jakiejś stronie widziałem kiedyś nawet ceny pojazdów UAZ kosztować miał 10 000.

Może w jakimś dodatku do gry będą pojazdy.