S-video i podłączenie Della XPS do TV

podłączam przez kabel s-video i jak wykryje sygnał ekran robi się czarny na laptopie a na tv jest zielona obwódka i czarny ekran w środku, co powinienem zrobić by działało?

mam Dell XPS M1730

Win7 64bit zainstalowany od niedawna, sterowniki do karty graf.( Nvidia GeForce 8700M GT) do Visty ( do win7 nie ma na stronie della, na stronie Nvidi: http://www.nvidia.com/Download/index5.aspx?lang=en-us wyszukiwanie sterowników nie działa )

poza tym nie jestem pewien czy to akurat musi być wina sterowników, czy coś musze zmienić w jakiś ustawieniach?

zadzwoniłęm do supportu Della to mi powiedzili że nie będzie upgradu sterowników na stronie della do win7 bo to stary laptop :smiley:

Hej,

Wygląda na to, że to faktycznie może być wina sterownika lub jego braku, albo uszkodzonego bądź złej jakości kabla S-Video. W każdym bądź razie po podłączeniu TV należałoby wybrać odpowiednie ustawienia w panelu sterownika graficznego - w tym wypadku nVidii.

Być może nie masz zainstalowanej Javy, a bez niej wyszukiwanie działać nie może. A poza tym - po co wyszukiwać. Wklepujesz po kolej, jak na screen’ie i wyszukaj.

qm8or5rdj3pjssflx6lj_thumb.png

Pozdrawiam,

Dimatheus