S Video IN / S Video OUT


(system) #1

Chce sobie podlaczyc kompa do TV. Wiem juz co potrzebuje. Ale teraz mam problem. Moje karta ma S video in, a zeby podlaczyc potrzebuje s video out

Czy juz moge zapomniec o podlaczeniu kompa do tv ?

Potrzeba takie

svideo0jb.jpg

A mam cos takiego 98477407bf9.gif


(Kazio1987r) #2

Jaką masz kartę graficzną?? Wygląda na to że możesz podłączyć TV do kompa a także możliwość przesłania obrazu z TV do kompa


(system) #3

Mam Ati Radeona X1600


(Angelo_7) #4

A moglbys podac dokladny model karty?? Po za tym przewaznie jak masz Tv-in to masz Tv-out poczytaj w instrukcji karty. Moze masz np. out w formie wyjscia na chincze(nie wiem jak sie to pisze, male okragle i zoltawe wyjscie :smiley: )


(Mariosti*) #5

Jeśli nie zauważyliście to zdjęcie od lewej to svide-out, a zdjęcie z prawej i rysunek z prawej to svideo in/out, wystarczy przelotka rozdzielająca svideo in od out, jeśli masz pudełko po karcie graficznej to w środku powinna być ta przelotka.


(system) #6

Nie mam tej przelotki, można ją gdzieś kupić. Czy jak kupie kabel svideo/euro/minijack/ to będzie pasować ?


(Mariosti*) #7

Tak jak widać s-video in i out nie pokrywają się w obrębie 7 przewodów sygnałowych... nie powinno być problemów, ale najlepiej jeśli będziesz miał możliwość zwrotu kabla jakby nie działało.


(system) #8

wygląda to na klasyczny ViVo, nie powinieneś mieć problemów z podłączeniem kompa z tv, za pomocą kabla s-video lub przejściówki s-video na chinch (euro - scart).


(system) #9

Kupiłem kabel i wszystko podłączyłem i jest gitara. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak oglądać obraz z TV na monitorze ?