Są na Forum muzycy? ;)

Witam.

To mój kolejny temat, w którym chcę poznań bardziej użytkowników Forum i nie tylko.

Chodzi mi o zespoły muzyczne. Jeżeli ktoś taki tutaj jest, to może się pochwalić swoim sprzętem, ile osób jest w zepole itp. Pogadać sobie troche można :).

Gram sam dla przyjemności na keyboardzie. (od 6 lat)

Mój sprzęt to Yamaha DGX 305 :smiley:

Ja mialem kiedys zespol, gralismy covery Metallicy i takie tam. Gralem na gitarze. Gitarka przecietnej dosc firmy Mayones, a piecyk Laboga. Ale niestety nie przetrwalismy gdyz byla duza roznica charakterow. Dzisaj gram juz tylko w pilke :stuck_out_tongue:

Ja “czasami” coś na flecie zagram :slight_smile:

A ja grywam na harfie. Teraz już coraz rzadziej niestety :oops: Ale praca nie pozwala oddać się mojej pasji.

Gitara lesstd.jpg

Ja gram na nerwach… i skladam texty hh :twisted:. Razem z kumplami nagralismy juz kilka utworo ktore spotkaly sie z pozytywnym przyjeciem przez ludzi z naszego srodowiska :D:D:D.

Ej koledzy zapomnieliście o największym muzyku na forum tj. xxxxxxx , słyszałem że wyruszył w trase koncertową na wózku z babcią :wink: :lol:

Ja czasem sobie zagram na edytorze melodii w komórce, czasem na harmonijce :smiley:

Mam dwa zespoły - jeden gra dynamiczny minimal noise metalcore z elementami viader thrash’u, drugi - cool jazz z wpływami psydeliczno-industrialnego rocka.

Ponadto stworzyłem wiele solowych projektów opartych tylko na moim głosie.

Ja od roku grywam na perkusji, gdyż kiedy wyszłem z nałogu komputerowego szukałem jakiegoś zajęcia, nowej pasji.

Próbowałem grać na gitarze ale bez rezultatów.

Ja gram na harmonijce, tworzę muzykę za pomocą programów komputerowych i śpiewam piosenki, których teksty sam wymyślam.

Tomek23 - moża zaprezentujesz próbkę swoich wykonań? :wink:

Możesz sobie darować :!: