Saas dla małych firm

Co myślicie o modelu Saas (system as a service) dla małych firm? Myślę, że chociażby ze wzgledu na oszczednosci moznaby się nim zainteresować. Jak myślicie?

Widoczny jest pewien określony trend na rynku jeżeli chodzi o technologię saas. Kojarzę pewną ciekawa platforme dla małych przedsiębiorstw w technologii saas- smarto.pl zawiera kilka przydatnych małym firmom usług.

dzięki za informacje. Jestem na etapie testowania tej platformy (mam dwutygodniowy okres próbny). Napiszę tu coś jak już skończę testować. A może ktoś już korzysta z tego i może napisać czy widać jakieś oszczędności?

Zależy o co Ci chodzi… jeżeli sam VoIP, to w porównaniu z telefonem stacjonarnym widoczna jest przepaść cenowa. Jeżeli chodzi o backup danych, hosting, czy antywirusa, to bonus masz taki, że w pakiecie zawsze taniej…

Pytam o VoIP w kontekście oszczędności. Dodatkowe usługi zainteresowały mnie ze względu na wygodę i dostęp z jednego miejsca. Co do telefonii, to widzę, że ceny są masakrycznie niskie w porównaniu z tym co mam u tepsy. i tak jak piszesz w pakiecie zawsze taniej