Sagem 800 blad przy podlaczeniu

Witam, mam problem z modemem SAGEM f@ast800. Mimo wertowania dziesiątek forumowskich tematów to nadal nie moge uzyskac polaczenia z neostrada. Instaluje sterowniki do sagema a i tak po podlaczeniu modemu wyskakuje komunika, ze nie rozpoznaje urządzenia.

Podczas instalacji podłącz kabel do modemu dopiero gdy wyskoczy odpowiedni komunikat sterownik zainstaluj ten z płytki dostarczonej z modemem albo ze strony Orange jeżeli to nie pomoże to tylko nowy inny modemik np. zte w 300 Oczywiście przed ponowną instalacją odinstaluj sterowniki

A to wina modemu ze na Viscie działa a na 7 juz nie ?

Ogólnie każdy sposób juz mam wyprobowany zeby cos z tym zrobic, niestety na 7ce nie śmiga…

No to nie wina modemu tylko sterowników po prostu pod win 7 nie działają to jest dosyć leciwy modemik miałem taki bardzo dawno i też były kłopoty nawet pod win xp dlatego lepiej zastosować modem pod kartę sieciową a nie usb nie wymaga instalacji

A kupno routera załatwi sprawe ??

Raczej tak wystarczy taki co się podłącza do karty sieciowej np.Zte w 300 49 zł w Orange dla abonentów neostrady lub jakiś prostszy bez wifi