Same ikonki z Windows Vista,których nie trzeba instalować

(Scorpion1948) #1

Witam,mogę wam zaoferować całkowicie za darmo i legalnie osobne ikonki do zmiany folderów oraz plików,ikonki z Windows Vista (znalazłem kiedyś na necie)

Ikonek nie trzeba instalować,wystarczy je tylko wypakować do dowolnego folderu,są spakowane jako SFX,nie zawierają żadnych wirusów.

Ja z nich korzystam od bardzo dawna i wyglądaja naprawde nieźle,wszystkich chętnych proszę o podanie maila a wyślę jak najszybciej.

Rozmiar spakowanego pliku to 28,6 MB

(hevet) #2

W internecie tego pełno więc niby czym chcesz zabłysnąć?Jak ktoś będzie chciał to bez problemu znajdzie.

(Scorpion1948) #3

Uwierz mi,że te ikonki było mi bardzo ciężko znaleść na necie,szukałem w google bardzo długo,pozatym niechce niczym zabłysnąć tylko pomóc tym osobom,które szukają już bardzo długo i jeszcze nie znalazły,pozatym jak nie chcesz to nie pisz bezsensownych komentarzy,wiem że jest coś takiego jak Vista Icons Pack v2.1 Ultimate ale po aktualizacji systemu ikonki te przywracają się do domyślnych systemowych ikonek i nawet taki program jak Rebuilt Icon nie pomaga,wiem bo testowałem na 2 kompach, z XP SP2 i XP SP3

(Akindu) #4

Wyślij mi te ikonki na ten adres akindu@poczta.fm.Pozdrawiam

W dniu 13.07.2008 , o godzinie 13:48 został dopisany post przez Akindu

akindu@poczta.fm

(Scorpion1948) #5

Posłałem,teraz czekam na twoje potwierdzenie odbioru

(Binio21a) #6

Czemu nie możesz dać linka do tych ikonek na forum :?: Chyba nie są na warezach :smiley:

(Scorpion1948) #7

bo nie pamiętam tego linka,ikonki ściagnąłęm dawno temu

(Żółta`Ciżemka) #8

To możesz wrzucić :wink:

lub

http://rapidshare.com/

(Goodprogram) #9

albo jakiś trojan

skąd takie nagłe zainteresowanie vistą .. ? :roll: