Samo tworzący sie plik na dysku

Hej, tym razem mam bardziej poważniejszy problem. Grałem sobie spokojnie w World Of Warcraft, zminimalizowałem gre i dostrzegłem ikonke w pasku zadań dotyczącą czyszczenia dysku C. Zdziwiłem się bo miejsca miałem zawsze dużo, sprawdzam ile jest miejsca a tu 0 bajtów wolnego miejsca… Zobaczyłem plik “Etl” LogFile ważący 34 GB, próbowałem go usunąć ale niestety, plik jest używany przez inny proces. Zrobiłem reseta, plik na początku miał 0 bajtów, z czasem rosnął… Po tym resecie usuneły się wszystkie pliki cookie, historie w przeglądarkach, opisy na Gadu-Gadu a nawet na Gadu-Gadu chciał od nowa hasło do serwera. Skanowałem AVG i Nodem 32, nie pomogło. Pomyślałem że to może wina Nod-a, że to on tworzy te logi odinstalowałem, reset ale dalej to samo. Probowałem usunąć ten plik w trybie awaryjnym, ale to samo “Plik jest używany przez innego użytkownika lub program”.

Prosze o jak najszybszą pomoc, dziękuje.

Wrzuć log z HijackThis i ComboFix na WKLEJTO lub WKLEJ.ORG następnie link wklej na forum.

Jeśli to to co myśle to masz przechlapane .

A więc co na 1 myśl mi przyszlo WIRUSY POLIMORFICZNE.

są zjawiskiem stosunkowo nowym i daleko bardziej skomplikowanym niż inne wirusy. Wirusy polimorficzne mogą się zmieniać, co czyni je trudniejszymi do zidentyfikowania. Znane są przykłady wielopostaciowych wirusów wykorzystujących zaawansowane techniki szyfrowania - działanie takie oznacza, że suma kontrolna po której przeszukiwane są pliki dla odnalezienia infekcji jest zmienna i nazywamy je mutacją. Mutacja wirusa polega na zmianie jego rozmiarów i struktury. Dobrze napisany wirus polimorficzny może być bardzo trudno wykrywalny, ponieważ większość programów antywirusowych poszukuje w badanych plikach odpowiednich ciągów i wartości zwartych w ich bazie wirusów, na które składają się między innymi rozmiar, sumą kontrolna, data i inne. Aby walczyć z tymi nowymi szczepami, specjaliści od komputerowej „wirusologii" tworzą programy antywirusowe, mogące identyfikować wzorce szyfrowania.

Więc tak gdy plik ma 0 bajtow zformatuj komputer bo inaczej tego nie usuniesz.

Ten wirus zapełnia całe miejsce na dysku więc jak zapełni ci całe wolne 34 gb miejsca to nawet na format nie starczy bo przy formacie trzeba kilka kb miejsca na pliki do rozpoczecia formata .

Nie ma co gdybać daj log z ComboFix

No więc tak… Znalazłem angielską strone i doczytałem że to sprawka programu - Bootvis. Żeby wyłączyć te logi trzeba wejść w program -> Trace -> Stop tracing, wtedy śmiało można usunąć logfile. Jest jeden problem, za każdym restartem komputera logi tworzą sie znowu i trzeba w kołko wyłączać te logi. Jest na to jakiś sposób?

Start>Uruchom…>wpisz msconfig.

W zakładce uruchamianie znajdź i odznacz uruchamianie tego programu/logów gdy tak zrobisz >zastosuj > zamknij > uruchom ponownie.