Samo zamykające się strony www


(Kam) #1

Cześć. Od pewnego czasu, gdy wchodzę na różne strony, niektóre same mi się zamykają. Np. http://www.avatary.glt. Najczęściej dzieje się to, gdy kliknę na jakiś odnośnik do strony.


(Monczkin) #2

Podaj prawidłowy link, bo coś jest nie tak :slight_smile:


(Kam) #3

Pomyłka, prawidłowy adres to http://www.avatary.glt.pl, ale nie chodzi o stronę, podałem tylko przykładową, która mi się sama zamyka, nie zdąży się nawet załadować. Wpisuje adres w przeglądarce, wciskam ENTER i niemalże odrazu zamyka się sama i oddaje odgłos gitary basowej. I wydaje mi się, że tych stron, które się same zamykają jest co raz więcej :(. Spróbuję jeszcze przeskanować system programem Ad-aware z najnowszymi uaktualnieniami, ale nie wiem czy to pomoże, bo robiłem już to 3 dni temu. Pomocy, bo nie długo żadna strona mi się nie otworzy :?


(Czaszi) #4

Daj znac czy uzywasz jakegos rodzaju programow do blokowania pop-upow i elementow java scriptow.

Sciagnij sobie ten programik:

Ten

Pokaze ci on co ci sie uruchamia z internet exploderem

Sprawdz dokladnie wszystkie wpisy(jezeli takowe beda) i wywal te o ktorych nie mozesz dojsc od jakiego programu sa. U mnie np. uruchamia sie flashget, norton i acrobat.

Czaszi


(Ks Kamilp Nr 8) #5

U mnie ta stronka rowniez nie dziala ale na Operze.


(Monczkin) #6

u mnie śmiga bez problemu zarówno w IE jak i mozilli firefox :stuck_out_tongue:


(Ks Kamilp Nr 8) #7

Dziwna sprawa, teraz normalnie sie otworzyla...


(Monczkin) #8

internet żyje własnym życiem i według własnych reguł ...... :stuck_out_tongue:


(Cichytg) #9

life is brutal internet too :]

hehehehe (dla tych co nieznaja english) zycie jest brutalne ,internet tez :]

pozdro


(Ks Kamilp Nr 8) #10

Prooosze przetlumacz jeszcze na niemiecki lub hiszpanski !!


(Cichytg) #11

z niemieckim bedzie problem bo nieluibe tego jezyka a hiszpanskiego nieumiem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: a gdybym tak umial po lacinsku to by tak mądrze zabrzmiało(slowa polacinsku tylko madrze brzmia dla tych lktorzy nieznaj tego jezyka a jedno slowo moz oznacza duzo zeczy nawet wyzwisko a czlowiek nieznajacy wlasnie tego jezyka mysli ze to cos madrego i potem uzywa takiego slowa niewiedzac dokladnie co ono znaczy ) :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

pozdro 8) 8)


(Kam) #12

Ano teraz już wiem, program Tweak-XP Pro Pop-Up-Blocker mi zamyka niektóre strony. Ale dlaczego?? Przecież on jest po to aby zamykał te okienka małe a nie zaraz strony, bo gdy mam włączonego Tweak'a blockera, to strona http://www.avatary.glt.pl mi się sama zamyka z odgłosem gitary basowej, a jak go wyłącze to jest ok.


(Surykat) #13

U mnie ta stronka łazi bez problemu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: