Samoczynna minimalizacja gier

Mam problem, jestem tzw. laikiem w sprawach komputerowych i nie umiem sobie sam z tym poradzic ,wiec zglaszam sie tutaj.Otóż gdy gram może z minute od razu gra się minimalizuje i jest w pasku narzedzi jak rozwiazac ten problem?

Nie wyskakuje Ci czasami w tym momencie jakaś chmurka z powiadomieniem, lub komunikat? Zazwyczaj gry minimalizują się właśnie z tego powodu i za bardzo nic z tym nie zrobisz, poza namierzeniem problematycznej aplikacji i wyłączaniem jej na czas gry.

Własnie w tym problem ze żadne powiadomienie sie nie pokazuje.Gram sobie jakas minute i nagle minimalizuje sie i tak co chwile

http://support.microsoft.com/kb/331796/pl

tazos ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Włanie nie pomaga mi to rozwiazanie ktore podal kolega wyzej.Jakies inne opcje?

Jakie masz procesy aktywne w trakcie grania?

http://scr.hu/21c/rj0hs Tu sa procesy

Tak naprawdę, to masz dużo pamięci, bo proces bezczynności na poziomie 74%. albo jest coś z catalyst, poczytaj o “catalyst minimalizowanie gier”, w googlach tego dużo o sterowniku i tym dodatku catalyst do sterownika, albo przeskanuj programem JetClean z DP, co naprawi dużo błędnych ścieżek i odwołań, dużo lepiej niż ccleaner.