Samoczynna zmiana parametru Vpi

Podczas konfiguracji routera wpisuję cyfrę “8” (domyślnie jest “0”) przy Vpi - dostawcą łącza jest Netia. I tu napotykam problem bo zapisaniu wszystkich parametrów na stronie routera przy parametrze Vpi cały czas powraca “0”… Dodatkowo kasuje się hasło, które otrzymałem z f-my Netia :expressionless:

Dziwne jest to, że mam sieć?!

Dzwoniłem do Netii ale konsultant powiedział, że nie wspierają technicznie routerów nie zakupionych w Netii więc nie może mi pomóc :frowning: No i mam problem…

To nie czasem TP-LINK ? jeśli tak to ustaw to na PVC3 /taka rozwijana lista/ tam jest predefiniowane 8 bodajże , na PVC0 jest właśnie 0 / 35 i to samoczynie powraca, nie można tego zmienić.

Tak to TP-LINK. Nie bardzo wiem gdzie szukać PVC3 :frowning:

w zakładce gdzie wpisujesz hało/login do netii jako chyba pierwsza opcja jest rozwijana lista , jeśłi dobrze pamiętam to jest tam pvc0 do 5 bodajrze, albo bardzo podobnie, nie mam teraz zadnego tp-linka przy sobie więc nie mogę sprawdzić, w każdym razie poszukaj PVC lub bardzo podobnine to się nazywa i wybierz takie gdzie jest predefiniowane vpi8 i z takim ustawieniem wpisz login/hasło do netii

Dzięki maxservice będę próbował :!: