Samoczynne restarty komputera

a jeszcze jedno takie pytanie…

moze zasilacz jest dobry tylko kabel z zasilacza nie?

skąd ten domysł?

przed chwila chcialem kompa włączyć i sie nie dalo, byl tylko ekran startowy , tak przez 3 min, a tylko poruszylem lekko noga(przez przypdek) jakis kabel podłączony do przedłuzacza(prawdopodobnie kabel od zasilacza) i jak reką odjął! zaczał sie uruchamiać.

czy taka sytuacja mogla zaistnieć?

takie małe pytanko, wybacz patryk0o0 że się wtrącę.

mam identyczny problem jak kolega ,tyle że ja mam laptopa. też się resetuje samoistnie i też dziś nie mogłem go włączyć przez parę minut. laptop mam miesiąc i pytanie czy to też może być też wina zasilacza? nie był jakoś masakrycznie traktowany…

i drugie pytanie : czy to może ustać po zaktualizowaniu visty do najnowszej wersji? bo nie wiem czy koniecznie to robić. z góry dzięki za odpowiedź

Mam podobny problem , przy przeglądaniu stron internetowych komputer często zaczyna się resetować i resetuje się non stop , dopóki nie odłącze zasilania , dopiero po jakimś czasie można normalnie włączyć komputer , lecz problem znów się powtarza po paru minutach . Blue Screen się nie pokazuje . Wyczyściłem już wentylatory , kupiłem listwę przeciprzepięciową , gdyby było to już coś z napięciem w domu . Jestem teraz na innym komputerze więc nie mam jak pokazać raport ze SpeedFana , ale gdy uda mi się włączyć komputer i się nie zacznie resetować obiecuję ,że wyślę tutaj ten raport.Proszę o pomoc!!