Samoczynne restertowanie się komputera

(ziomuś) #1

Tak więc od trzech dni gdzieś restartuje się mi sam komputer... Sprawdzałem w dzienniku zdarzeń i prz każdym restarcie jest błąd Loadperf(we właściwościach piszę, że to błąd rejestru jakiś). Tak więc co mam czynić? Mój komputer: P4 3.2 ghhz, R9600, 512 mb, Dysk 160 giga zasilasz MC-Feel 350 w.

Proszę o szybką pomoc!

(Roten) #2

Hmmm...

Jak ci to nie sprawia problemu to możesz przeistalowac system

powinno pomoc ja tez kiedyś miałem podobny problem przeinstalowałem i działa :]

(ziomuś) #3

Mam ponad 100 gigabajtów cennych danych na tym dysku więc to ostateczność.

(Goodprogram) #4

podłącz inny zasilacz

to zapewne przez tego feel'a

(ziomuś) #5

niee mam możliwości niestety. A co z tym LoadPerferem?

(ksedoks) #6

ziomuś czasami pomaga "chkdisk".Mój komputer->dysk systemowy->PPM i właściwości ->narzędzia i opcja "Ta opcja sprawdzi wolumin w poszukiwaniu błędów"->Sprawdź i zaptaszkowujesz dwie opcje i Restart.

(ziomuś) #7

To tak zrobiłem co kazałeś i nic, nadal to samo. Robi to sie ostatnio jak włączam GyGy :o 7 razy pod rząd jak włączem gg to się restertuje komp.

(Rockman9) #8

Witam,

czy komp sie restartuje, gdy grasz w coś czy może bez większego obciążenia też? Możesz spróbować zatrzymać te restarty, ale bedzie to tylko usunięcie skutku zamiast przyczyny. Zrób tak: Mój komputer/Właściwości/Zaawansowane/Uruchamianie i odzyskiwanie/Odznacz "Automatycznie uruchom ponownie"/OK.

Pozdrawiam,

Masakrator

(ziomuś) #9

Komp się restartuję gdy włączam GyGy lub przeglądarke w pierwszych 15 minutach działania. Potem działa normalnie. Pozdrawiam!!

(Wojmak) #10

A miewasz może czasem tak że nie chce się włączyć ? Nie wiem.. pewnie to nie to co myślę, ale kiedyś miałem problem podobny.. I kondensatorki na płycie powylewały wtedy. Możesz zdjąć obudowę ? nie masz żadnych plomb ? jak tak to zdejmij i popatrz czy nie ma żadnych wycieków.. nie zaszkodzi.

(ziomuś) #11

problem nadal niestety występuje .Teraz w najmniej oczekwanych mementach. Proszę o pomoc!

(Goodprogram) #12

zmieniłeś zasilacz?

(ziomuś) #13

nie mam jak :o