Samoczynne wyłączanie komputera

Witam!

Mam pewien problem z moim Athlonem 2000 XP+ …

A mianowicie tak,kiedy siedze sobie na stronach internetowych,na ircu,gg ogladam filmy wszystko dziala i jest OK natomiast problem sie zaczyna kiedy wejde do gry…Jest to mod do q3(Urban Terror).No i wejde do gry i po 5 minutach komputer mi sie nagle sam wylaczy …Jakbym wydarl kabel z gniazdka…Naprawde nie wiem co to jest…Czary?sprawdzalem w biosie na temperature procka i mi pokazuje,ze jest 35-40 stopni srednio…Wiec to napewno nie procek …Natomiast w napieciu dozwolone napiecie to 12.00 V,a mi pokazuje 12.300,12.400 Czy to moze byc problem z zasilaczem??Sam juz nie wiem…Cos mnie bierze normalnie…Ta sytuacja powtarza sie od jakiegos tygodnia…Moze ponad…Czy moglby mi ktos pomoc?Bardzo Prosze!!Bo jesli nie to bede musial rzucic nim przez okno:>Just kidding…Ale powracajac do problemu…Moze to cos ze sterami do grafiki…Mam GF 2 MX 400/400 i wczesniej mi chulal dobrze…Niestety na wiosne mu sie cos zmienilo chyba…No,ale niewazne…Wiec mam tego GF i do niego sciagnalem najnowsze detonatory z nvidia.com,a mianowicie 71.89_win2kxp_english.Bardzo bym prosil jesli ktos wie o co chodzi to zeby mi pomogl jak najszybciej bedzie to tylko mozliwe!!

Z Gory Dziekuje!!

Pozdrawiam!

Tylko przy tej grze występuje ten problem ??

Napiecie 12V masz za duze powino wahać sie w granicach 11,7 11,9 gora co do grafiki to masz nie odpowiednie sterowniki , napiusz jeszcze na jakiej grze resetuje sie komputer bo moze wina leżeć w grze (za duze wymagania ) - napisz cos wiecej

:? :? :?

sorry fakt przeoczenie

Sprawdź chłodzenie karty grafiki.

Zmień stery na 28.32 - pamiętaj o prawidłowej instalacji.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Z uruchom komenda dxdiag i sprawdź grafike i dzwięk czy wszystko dobrze.

Podmień zasilacz na próbe.

Sprawdź szkodniki w kompie.

Odinstaluj gre,restart kompa i zainstaluj ponownie.Możliwe że coś z grą,jeśli to tylko na niej ten problem.

Hmm…Gram na najnizszych wzmaganiach,a komputer sie wylacza tylko na tej grze…w niczym innym…Mam tego kompa dluugo i wczesniej nic takiego sie nie dzialo…Ale chocby nawet to robilem format calego dysku tzn wszystkich partycji,tej z gra takze i robilem wszystko od podstaw…czyli install windowsa,pozniej glos,grafika i potem gra.Instalacja quake’a3,a tego moda sciagalem z internetu bo tylko tam go mozna znalezc:>Nigdzie indziej…:]Wiec nie wiem co jest,ale naprawde to jest dziwne… :? Moze spiecie jakies w sprzecie??Chociaz to malo prawdopodobne…Zasilacz?Bo z grafika jest ok nie przegrzewa sie ani nic…to samo procesor…Testowalem mojego sprzeta kochanego 3DMarkiem i przeszedl test pomyslnie…Wiec naprawde juz sam nie wiem…Mozecie mi jakos pomoc? :slight_smile:

Pozdrawiam!

Jaką masz pewność iż ten mod jest w 100% “sprawny” ??

Najlepiej przetestować go u kogoś znajomego.

Hmm ten mod jest na 100% w 100% sprawny:>Poniewaz z tej strony z ktorej ja sciagnalem sciagala go cala Polska:>Wiec co do tego napewno niemam watpliwosci… :smiley: A Moze macie jakies inne sugestie?:]Moze pojdziemy w strone tego,ze moze robi sie jakies sprzecie na kablach…Tylko na ktorych…?;/

Post 2

Hmm reinstall sterownikow nic nie pomogl…Ale ja mysle,ze to jakies spiecie w sprzecie…Jak sie to zaczelo to mialem problem z myszka…Jak podlaczylem myszke do portu to mi sie komputer wlaczal samoczynnie,a kiedy ja wyciagnalem wylaczal sie:]Wiec mysle,ze to moze byc wina myszki…


Update

Opcja :arrow: Zmień by dopisać się do ostatniego posta.

Golden Finger