Samoczynne wyłączanie się komputera

(dao) #1

Po uruchomieniu przyciskiem włącz komputer po chwili samoczynnie wyłącza się, zdarzenie powtarza sie kilka razy, dopiero po kilkunastu próbach udaje się go uruchomić. Co jest tego przyczyną i jak ją wyeliminować ?

(Xaros) #2

Jaki masz zasilacz?

(szymon.t@) #3

Dao napisał Po uruchomieniu przyciskiem włącz komputer po chwili samoczynnie wyłącza się, zdarzenie powtarza sie kilka razy, dopiero po kilkunastu próbach udaje się go uruchomić. Co jest tego przyczyną i jak ją wyeliminować ?

Miałem ten sam problem pujdz do serwisu i daj na przegląd ja miałem popsutą płyte głuwną

(Xaros) #4

Lub sprawdź kable.

(Sidhmor) #5

Nic nie mówie, ale co chwilę jest temat typu "wyłączajacy się komputer". Ludzie, możę tak zaczniecie używać opcji szukaj na forum. Dosyć długo już korzystam z tego forum i ani razu, mając problem nie musiałem zakładać nowego topica bo zawsze ktoś już miał podobny.

A co do odpowiedzi to zasilacz lub ewentualnie MB, z wskazaniem na to pierwsze. Podmnień zasiłkę na inną (tylko jakąś dobrą) i sprawdź czy zadziała. Jak tak, to kup nowy zasilacz tylko nie jakieś badziewie za 40 zł bo będzie to samo.