Samoczynne wyłączanie się komputera

Kupując taką samą kość pamięci do pary, tej samej firmy, ulżysz niesamowicie procesorowi. Dobry RAM nigdy się nie zmarnuje. Pójdzie w dualu. Do XP to minimum, bo dzisiejsze aplikacje, nawet net jest ramożerny. Nawet firefox teraz jest za ciężki, do tego pc. Są przeglądarki leciutkie, a przynajmniej trzy razy lżejsze. U mnie testowany slimboat, na 14 otwartych kartach, brał 290MB RAM. Ponadto, ta przeglądarka ma moduł pobierania 12 krotnie szybciej, niż np w ie8.

Patrz na to z drugiej strony. Ulżenie płycie i urządzeniom, to priorytet. Widzę, że zasilacz nie trzyma napięć do podzespołów bazowych np te 12V. Pamięci mało. Jeszcze ładne lata ten pc może być sprawny.

Każdy Ci powie, że nie warto wkładać w taki komputer złotówki. Komputer jest staruszek ale jak nie masz wielkich wymagań wymień zasilacz to konieczność i dokup 512MB ramu też konieczność w dzisiejszych czasach 1GB to naprawdę bardzo mało. Komputer do internetu prostych gierek będzie oki. Nie każdy ma 1500zł na wydanie od razu. Ram to jakieś 20zł oczywiście używana z internetu. Daj screena z zakładki memory poszukamy identycznej. Zasilacz w tej cenie wątpię czy znajdziesz gdzieś u siebie w sklepie ale zapytaj. Zbieraj pomału kasę na nowy sprzęt zasilacz przełożysz do nowego komputera nie zginie. Co to wątku z netbookiem przydałoby mu się zmienić system na XP-ka.

Uszanowanko ponownie. Na początek przedstawiam screena na którym widać memory. Mam nadzieję że o to chodzihttp://naforum.zapodaj.net/6e9a3cd2b1cd.png.html (użyty program HWiNFO) Teraz o zasilaczu, bo skoro już mamy jeden obcykany to to ile mógłby kosztować w sklepie -/+

I czy pasowałby do obudowy (zasilacz mam umiejscowiony na dole) Teraz RAM, Ile mogłaby kosztować kupiona w sklepie ta podobna do mojej?

PS co do netbooka zgadza się tylko, że trudno by było w nim zainstalować inny system, bo wiecie, nie ma nośnika cd/dvd. A poza tym siostra by mamrotała, że nie może się przyzwyczaić (bo oficjalnie netbook jest jej)

Zasilacz będzie pasować spokojnie tym się nie martw. Cena jak widzę w komputroniku 162zł. Wg specyfikacji 2 x DIMM, Max. 4 GB, DDR2 533/ Non-ECC,Un-buffered Memory a masz u siebie DDR2 667. Dlatego dziwię się, że w ogóle chodzi mniejsza z tym ale dokopując drugą kość może okazać się, że nie będzie działać. Proponowałbym mimo wszystko zakup dwóch nowych (używanych) kości. Za 2GB zapłacisz 50zł

http://allegro.pl/pamiec-ddr2-2gb-2x1gb … 55391.html

Nie wiem czy gdzieś kupisz nową taką pamięć ale myślę, że będzie kosztować 3x tyle.

Odnośnie zasilacza polecanego przez Cb, to dostanę go np w takich sklepach oprócz komputronika, jak infores, mediamarkt, mediaexpert?

Teraz odnośnie kości. Kupiłbym te kości, tylko. Jest jeden problem, nie mam konta bankowego ani konta na allegro

To nie problem. Kup normalnie przez dodaj do koszyka później chcę kupić bez logowania kontynuuj wybierz sposób dostawy List polecony priorytetowy (nie kupuj przez przesyłkę pobraniową). Metoda płatności wybierz przelew bankowy (wybierz ostatnie zwykły przelew). Dalej wypełnij dane oczywiście prawdziwe dane. Przejdź do podsumowania na emaila dostaniesz kod przepiszesz zaakceptujesz i Kup teraz. Pójdziesz np. na pocztę zapłacisz sprzedającemu 57,29zł (druk będzie dostępny po zakupie lub na emailu) nigdy nie kupowałem bez konta na allegro lub wszystkie dane otrzymasz na emaila wypełnisz druczek na poczcie i wszystko.

Co do zasilacza no za Ciebie nie będę szukać.

Ok, dzięki za wszystko. Nie odpisywałem długo bo mi wywaliło na kilka dni klawiaturę i myszkę :smiley: