Samoczynne wyłączanie się komputera


(Monia 14) #1

Witam, od pewnego czasu mam problem z komputerem cały czas sie zacina. Po kilku minutach od uruchomienia wyskakuje komunikat na niebiesko post-253287-0-78708800-1392305692_thumb.następnie komputer uruchamia sie ponownie i po kilku minutach znów to samo 


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(j24) #3

“Niebieski ekran” to istotny problem z komputerem lub systemem operacyjnym. Może to świadczyć o poważnym konflikcie sprzętowym (np zły sterownik do któreś części) lub o padającym dysku uszkodzonym RAMie itp…

Może też to być objaw ogólnie padającego Windowsa. 

Jeżeli znana byłaby pierwotna przyczyna tego stanu Np - ma to związek z dołożeniem do komputera nowej części - brak kompatybilności  to można by temu zaradzić usuwając tą część lub jej sterownik.

 

Reinstalacja Windowsa może być jedynym wyjściem a jeżeli nie pomoże to przyczyny trzeba szukać w konfliktach sprzętowych lub wadach sprzętu.


(falcon89) #4

Szukanie przyczyny BSOD