Samoczynne wyłaczanie się programów i instalatorów

Witam

Mój problem jest następujący kiedy chce np. uruchomić przeglądarkę (Firefox) lub zainstalować jakakolwiek grę nie wiem z jakiej przyczyny ale wyrzuca mnie.Przykład błędu podczas instalacji…

post-59627-13856533857606_thumb.jpg

Ja akurat jestem cienki bolek w takich tematach ale kiedyś miałem podobny problem powodowany przez Nero. Pierwsze co bym zrobił to sprawdził co to za aplikacja cs16full_v13.exe

Czy za każdym razem kiedy Cię wywala pojawia sie właśnie ten błąd z informacją, że wystąpił problem z cs16full_v13.exe?? Jak tak to wywalić to z dysku i regcleaner.

Ta aplikacja to Counter Strike 1.6 (gra). Poprzednio nie miałem z nią problemów , zapomniałem dodać ze konwertowałem partycje z FAT32 :arrow: NTFS i po tym nie powinny występować problemy z tego co wiem. Tak za każdym razem ale to się dzieje z każda grą jaką chce zainstalować

Jeżeli jedziesz na XP (domyślam się, że tak jest) to po co w ogóle Ci partycja na FAT32 ?? Ja mam przykre wspomnienia z łączenia XP i systemu plików FAT32. Kiedyś zrobiłem sobie jedną (dodatkowo) partycję na FAT32 pod xpekiem i ciągle miałem kwiatki. Tyle, że u mnie był problem z nagrywaniem płyt - pozwalał mi na nagranie jednej płyty a później wywalał błąd, że urządzenie jest w tej chwili używane. Po formacie na NTFS wszystko hulało bez zarzutów. Moja sugestia -> powrót do NTFS. Ale nie jestem ekspertem, więc może ktoś będzie potrafił Ci pomóc bez zmiany systemu plików. Powodzenia!

Nie zrozumiłeś :slight_smile: ja konwertowalem system plików Fat32 na NTFS więc używam systemu plików NTFS :slight_smile:

A to faktycznie Kali nie rozumieć :lol:

Zastanawiałem się troszkę ale chyba jestem za cienki i nie chce Ci namieszać. Może koledzy z większą wiedzą będą Ci w stanie pomóc bez formatu. Ja po prostu w takich okolicznościach zrzucił bym potrzebne dane na inny dysk i zrobił format - godzinka roboty i po sprawie, pewno wszystko by zadziałało. Ale wiem, wiem idę na łatwiznę :?

Może ktoś mądrzejszy będzie mógł Ci pomóc. Powodzenia!