Samoczynne zawieszanie komputera

Skrzynka zawiesza się mi kiedy nie pracuję na niej przez jakiś czas samoczynnie.

Drugim problemem jest to, że podczas pracy na np. Photoshopie podczas zapisu dzieje się to samo - zawieszka, nic nie pomaga oprócz twardego resetu. KIedy wcisnę ctrl-alt-del też nic nie pomaga - zupełna zima i znów twardy reset.

Przesyłam log, mam nadzieję że komuś coś zaświta.

Usuń :

znasz to … :?: :

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Sprawdź czy masz taki plik:

C:\WINNT\System32\drivers\etc\hosts

w WinXP jest, może w Win2000 też jest :? Jeżeli znajdziesz go to otwórz go notatnikiem i wklej jego zawartość na forum bo powyższy wpis mnie nie pokoi :?

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj.

Wpis O20 jest od programu SpySweeper. NIE USUWAJ!!

Natomiast FlyakiteOSX jest to paczka przekszałcająca wygląd systemu. Też nie usuwaj!!

http://www.strefasoftu.net/index.php?si … gleid=384

oto zawartość pliku - hosts

Tylko to w nim jest :? Czy jest coś jeszcze ?? Najlepiej wklej całą zawartość jego :slight_smile:

Usunołeś wpis ten co podałem :? I już po usunięciue to jest w tym pliku ??

Jak napisałem wcześniej przeskanuj ewido :wink:

czyli tak:

usuwam wpis w trybie awaryjnym - 01

potem w trybie awaryjnym skanuję programem ewido a potem po resecie wklejam zawartość pliku hosts

tak?

Tak ale w pliku hosts nie musi nic być, o ale wklej

Update

Nie zauwazyłem

  1. Wyłączasz przywracanie systemu

  2. Startujesz do awaryjnego

  3. Usuwasz wpis w HijackThis

  4. Juz w normalnym trybie (nie awaryjnym) skanujesz EWIDO. Potem robisz nowy log, oraz wklejasz plik hosts.

Przecież wcześniej Ja napisałem, że jest to paczka zmieniająca wygląd i nawet podałem do niej link :roll:

plik hosts jest pusty

No to wygląda na to, że jest już wszystko ok :wink:

Skanowałeś ewido ? Znalazł coś ?

tak 10 zagrożeń

A co wykrył ?? Pewnie ciasteczka, jak tak to jest ok

być może ale komputer i tak mi się wiesza, a dokładnie po jakimś czasie nie działa żadna aplikacja. Muszę się restartować.

SPrawdziłem kilkoma antyvirami i żaden nic nie wykrył. Może to coś innego.

Przeczyść rejestr (polecam do tego RegCleaner 4.3.0.780)

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

Sprawdź to co napisałem tutaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 860#548860

interesuje Cię tylko część o temperaturach i podglądzie zdarzeń :?

Możesz też dać log z SilentRunners

Tym razem stało mi się coś takiego:

zobaczyłem ekran informujący że trwa zamykanie systemu

opis:

c\winnt\system32\services.exe został nieoczekiwanie zakończony z kodem stanu 128. System zostanie zamknięty i ponownie uruchomiony.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw)

Wklej komplet logów czyli Silenta i HijackThis