Samoczynne zmienianie się ikon

ikonka.jpg

I taką ikonkę mam właśnie prozy plikach muzycznych! A ostatnio zmeniła mi się także przy archiwach ZIP, ale tamte jakoś udało mi sięzmieniń. Pliki muzyczne mam ustawione, by odtwarzały się za pomocą Winampa! I tak jest! Ale ta ikonka… Nie mogę jej nigdzie zmienic. W widok/opcja folderów próbowałęm… :?

w Opcje Folderów —> Typy plików i tutaj wyszukaj typ pliku i tam sprawdź co się z nim dzieje!! jak będzie coś nie tak to klikaj na Przywróć :smiley:

W opcje folderów, np. przy plikach mp3 mam zaznaczone właśńie ikonę winampa wszystkie pliki muzyczne. A gdy robię przywróć, powraca ta ikonka. Tak czy siek nic nie działa!! :frowning:

a jak klikasz na nią x2 to mjuzik zapodaje Winamp?? może po prostu zmień w Typach plików ikonę na Winampa :roll:

weź otwórz plik na pomocą winampa i zaznacz zaby zawsze używał tego programu

nic z tego. jak klikam 2 razy, otwiera się winampem, ale ta ikona :?

dajesz na np. mp3 wchodzisz dalej i zmieniasz co chcesz łącznie z ikoną rozszerzenia typów plików otwieranych przez Winampa!!

ROBIŁEM! ;/

no to kapens!! :roll: a skąd się ta ikonka wzięła?? jakiś program ją “posiada” czy cuś??

A co to ma wspólnego z tematem. Czy wśród tych ikon widzisz taką z jakiej screena zrobił boczi ??

OT :arrow: KOSZ

Dobra, udało się, pokombinowałem. W opcjach folderów. Dzięki za pomoc!