Samoczynne znikanie danych z hdd

Od czasu do czasu na hdd znikały mi pliki …Format nie pomagał…Ostatnio wszystko chodziło dobrze aż tu nagle 15 giga danych poszło… nie iwem co zrobić…:frowning: Prosze o pomoc…

Jeżeli tak Ci się robi chociaż dysk sformatujesz to troszkę dziwne. Może usuń wszystkie partycje, utwórz nowe, sformatuj - być może to pomoże. A jak dalej będą Ci same się kasować pliki to może dysk oddaj do serwisu.

Pozdrawiam

Nie wiem dlaczego ci znikają dane z twardziela, ale jakto było coś ważnego to spróbuj je odzyskać np. za pomocą programu PC Inspector File Recovery do pobrania:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=59&id=379&g=8

przeczytaj uważnie komentarz redakcji! !!

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że nie znikają foldery…tzn. Jeśli miałem muze w katalogu mp3\queen\bla to wszytkie pliki w folderach znikły ale wszystkie fopldery pozostałuy nie naruszone … sprawdzałem czy jakoś plików mi nie “ukrywa” moze czy cuuś ale nic z tego … patrze na mój komputer a tu 15 giga wolnego miejsca zrobiło sie z 2 :confused: nie wiem co z tym fantem zrobić … Chyba jestem skazany na ciągłe zgrywanie danych na płytki co by ich nie utracić:/ W każdym razie dzięki za pomoc.

Ty mistrzu sprawdż może czy przypadkiem plików nie usuwa ci ktoś inny…

Może masz podrzuconego DESTRUCTOR-a lub inne badziewie i jakaś obca osoba grzebie ci w kompie… Za pomocą tego “małego Trojanka” można działać cuda…

POZDROWIONKA.

A jak to coś znaleźc ?? Jakiś anty wir czy cuś w tym stylu??

Żeby znależć to “cudo” - jak to określasz to niestety trzeba się pomęczyć…

Desructor - a podałem jedynie jako przykład co nie znaczy że musi to być koniecznie on - Jednakże jak wiadomo jest to jeden z nowszych Trojanów który jest bez przerwy ulepszany i praktycznie NIEWYKRYWALNY dla programów antywirusowych i nawet więkrzość anty-trojanów jest wobec niego bezradnych… Więcej o trojanach możesz się dowiedzieć na stronie

http://www.haker.com/

Mam nadzieję że doczytasz się tam interesujących rzeczy…

Co do walki z Trojanami… Wątek został praktycznie w sposób wyczerpujący opisany w na stronie

http://komputery.katalogi.pl/topic.asp?topic_id=6458

… Skuteczna walka z zarazą internetową!Opisy i downloady:

Ad-aware Pro,Spybot search & destroy,Zone Alarm Pro,Dialer Killer,Anty dialer TPSA,Steganos Internet Anonym,Web Log Expert,Dialer Spy,Anti Trojan Shield,The Cleaner 4.0,Internet Trace Destructor.(HOT)Tego ciągle przybywa więc wpadać regularnie!Dodatkowo ręczne usuwanie dialerów!

Mam nadzieję że jeśli się nie mylę to poradzisz sobie dzięki tym linkom…

POZDROWIONKA

P.s. Przepraszam za te poprawki w moim poście…

Emailnet strona komputery hmmm dobra ze względu na liczne opisy aleeeee… ??? pełno tam cracków i seriali !!

Ano po czesci moze i masz rację… Tylko (poniekąd) dlaczego nie wykorzystać kilku sposobów skoro opisywany problem dotyczy również “sieciowego hamstwa” ???

Ja też nie lubię jak mi ktoś podrzuca podobne rzeczy…

Czasem też trzeba być troszkę “NIEUCZCIWYM” aby ochronić swoją prywatność i swój sprzęt…

Z resztą nieważne… Jeśli tak będzie lepiej (i napewno zgodnie z zasadami tego forum) to oczywiście czekam na znak od Moderatorow… a sam osobiście usunę ten post… ( A tak naprawde to nie ma tam nic az tak strasznie zlego…)

POZDRAWIAM i zaznaczam że nie miałem złych intencji podajac tego linka.