Samoczynny restart tylko przy połączeniu z siecią

(mały_1908) #1

od pewnego czasu mam problem z samoczynnym restartem komputera. Zauważyłem jednak, że dzieje się tak tylko wtedy gdy połączenie sieciowe jest aktywne więc podejrzewam jakiegoś wirusa, robaka itp. oto log z HijackThis:

Czekam na szybką poradę w tej sprawie…

(Reloop) #2

kiedy to sie dzieje, przy wyłączaniu kompa? zainstaluj SP2

(mały_1908) #3

restartuje się właściwie kiedy mu się podoba nawet wtedy gdy nic przy nim nie robie…

Złączono Posta : 19.12.2005 (Pon) 15:02

instalacja SP2 nic w tym przypadku nie pomogła, nadal występuje ten sam problem…

(Marek Ciarkowski) #4

bede szczery malo z tego kumam i moge Cie wprowadzic w blad ale jak na moje to :

powtarza sie 2 razy a

az 5

nie wiem czy to ma cos do rzeczy ale napewno nie ma nic instalacja sp2 master997 kretynie :slight_smile:

ps. mały_1908 masz XP to ustaw sobie sieć ponownie za pomoca kreatora :slight_smile: no chyba ze juz to robiles

(wieszak) #5

Człowieku a co to za teksty :x :evil: Na podwórko z nimi a nie tu !!

mały_1908 Log wklejony ale coś mi się zdaje ,że nie do końca go poprawnie wkleiłeś :?

I to by było na tyle w tej kwestii :x :evil:

Jak się nie znasz to milcz !!

(Maciejboss) #6

moim zdaniem to wirus blaster sciagnij jakas szczepionke

(Marek Ciarkowski) #7

wieszak a co Ty jakis admin dzieciak? (idz rabac drzewo) uspokoje się ale nie dlatego ze Ty mnie uspokajasz tylko dlatego ze sam tak chce

co do zle wklejonego loga — tez mi teoria

a co do tego ze sie nie znam to w przeciwienstwie do master997 ja to zaznaczylem … widzisz to ??? czy nie??? wieszak :slight_smile:

ps. troche szacunku czarnuchu :slight_smile: ja do Ciebie pisze przez C wielkie a Ty jestes za mlody zeby pisać “twoje” przez t małe:)

(Tomek Zamlynny) #8

podaj swojego ISP, włącz BSODa

pokaz podgląd zdarzeń start=>> uruchom=>> eventvwr.msc

(Asterisk) #9

1 - Z powodu loga zostaje przeniesiony do prawidłowego działu :slight_smile:

BTW - Log jakby niekompletny :frowning:

2 - Działalność … zostala doceniona stosownie do zasług :evil:

(Kuz5) #10

punkomuzykant oj kolego długo braknie ci toche kultury, to nie jest piaskownica, takie teksty zachowaj dla siebie :evil:

mały_1908 faktycznie ten log wyglada troche dziwnie, wklej jeszcze raz loga

W Dodaj/Usuń odinstaluj NewDotNet

Wpisy usuwasz programem LSPFix (wpisymoga zniknąć po odinstalowaniu w/w aplikacji)

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik który chcesz usunąć i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish (plik który masz usunąć to newdotnet5_40.dll )

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.