Samoistne restarty komputera

Witam. Od przedwczoraj nie działa mi komputer tzn:

byłem sobie na gg, w pewnym momencie mi sie zrestartowal, później po załadowaniu pulipitu znowu :confused: tylko gdy zaczną sie ładować procesy jest restart, nie pomaga ich wyłączanie. Działa mi tylko w trybie awaryjnym, przeczysciłęm procesor i reszte z kurzu. Jaka może być przyczyna ? Teraz jestem w szkole i tylko mam dostep do neta, nie chcę robić formata póki co są jakieś rady z waszej strony mam nadzieje:

dodam, że parę dni temu był tu mój temat w bezpiczeństwie i czy to może być po wykonaniu tych rad :slight_smile: ?

viewtopic.php?f=16&t=288377&p=1922850#p1922850

Pozdrawiam i Prosze o pomoc ! :slight_smile:

Podaj markę i moc zasilacza.

zobacz czy na płycie głównej nie ma napuchniętych kondensatorków

garfield2 , podaj odczyt temperatur i wartości napięć z programu Everest Ultimate Edition.

(Otwórz program -> Komputer -> Czujnik)

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Czasem wyskakuje Bluscreena czasem nie

jest to bs nr 0x0…07E lub coś takiego o ile dobrze pamiętam

Zasilacz 350W, wymieniałem baterie w BIOS ale nic …

gdzie mam sprawdzić czy s.a pliki BMP ??

Jutro wam podam dokładnie log tego BS