Samoistne restarty komputera

Prosze powiedzcie co mam zrobić. Mój komputer sam mi sie resetuje :cry: a jak załaduje mi sie WINDOWS to na pulpicie wyskakuje mi informacja że ‘KOMPUTER ODZYSKAŁ SPRAWNOŚĆ PO POWAŻNYM BŁĘDZIE’. To chyba nie wirus bo przeskanowałem komputer i nic nie wykazało. A jak wyłączyłem opcje restartowania komputera jak sie pojawi błąd to wyskakuje mi niebieskie tło i albo z napisem STOP i jakieś cyfry albo cośtam o zrzucaniu pamięci fizycznej. POMOCY! !!

Te cyfry są istotne - przepisz komunikat, który się pojawia i wklej go na forum.

1 skaner online http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html

2 download ewido+update i przeskanować

3 http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

to jest coś takiego ‘STOP (0x00000, 0x00001, 0x00002)’ i tak dalej leci do liczby 6 chyba. nie jestem też pewny ilości zer bo od czasu napisania problemu komputer mi sie nie zresetował. czy jesteście coś mi wstanie powiedzieć na tą chwile?

Ja tak miałem identycznie - za dużo zainstalowanych programów. Mój kolega też tak miał zaś jemu resetował sie komp bo sie przegrzewał.

A może wklej loga z HijackThis, widze że jesteś nowy więc masz tutaj instrukcje jak to zrobic :wink:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

dodam jeszcze że kilka razy formatowałem komputer (kasowałem całą zawartość i wgrywałem od nowa windowsa) i nic to nie dało. właściwie to tylko na windowsie XP się tak dzieje. wgrywałem już dwa różne windowsy XP i cały czas to samo. a jak kiedyś miałem Millenium na tym samym komputerze to sie nie resetował. z góry dzięki za rady :slight_smile:

Złączono Posta : 22.07.2006 (Sob) 23:18

Logo zdaje sie czyste :wink:

w takim razie co może być przyczyną resetowania sie komputera? POMÓŻCIE PROSZE

Podaj jakie masz podzespoły komputera i sprawdż temperatury ich.

Wirusa nie ma…

  1. :lol:

Chodzi o to abyś podał nam więcej informacji na temat tego błędu, czyli spisał cały błąd

Przyczyn może być wiele.

Możesz też spróbować zobaczyć co piszczy w podglądzie zdarzeń.

Pomagamy na łamach forum, nie poza nim.

OT kosz.

Ludzie to nie jest chat, że sobie tak gadacie pomiędzy!

Miałeś podać temperaturki podzespołów w np. programie Everest.

Na forum jest sporo użytkowników co może Ci pomóc, a nie tylko jeden.

TZN?

Win XP home i Pro ? :x

A może z SP1 lub SP2 :shock: . Prosimy dokładniej napisać. :wink:

Skoro postawiles system na nowo i dalej jest to samo to - IMHO Stawiam na sprzet!

1.Procesor - przegrzewany

2.Karta grafiki

3.Kostki pamieci RAM

4.Zasilacz

5.Uszkodzone kondensatory - wylane (mozesz to zobaczyc)

lub bez SP :slight_smile:

wgralem ten program (EVEREST HOME EDITION) i nie znalazlem gdzie sie sprawdza temperature. prosze o pomoc. komputer mi sie narazie nie zresetował ale czasami jak wyłączam jakiś program to wyskakuje mi informacja: *Instrukcje spod “0x7c9118d0” odwołuje się do pamięci pod adresem “0x00000000”. Pamięć nie może być written.* ten komunikat nie wyskakuje mi często. czy może on mieć jakiś związek z tym resetowaniem sie komputera? prosze o rady :slight_smile:

:o Menu —>Komputer—>Czujnik. Tam masz wszystko podane…

Ma związek…

Płyta główna: 39 stopni C (102 stopni F)

Procesor: 44 stopnie C (111 stopni F)

Aux: 23 stopnie C (73 stopnie F)

SAMSUNG SP0411N - twardy dysk: 35 stopni C (95 stopni F)