Samoistny restart komputera podczas gry oraz innych czynnosc

Od dluzszego czasu komputer dziala bardzo wolno , wolno startuje i restartuje sie np. podczas grania.Prosze o pomoc -sprawdzenie loga

Wchodzisz w Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe Remote Packet Capture Protocol v.0 (experimental)

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz rpcapd i ok

Wyłączasz przywracanie systemu (Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu” ).

W HJT odpalonym w trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” , to co na czerwono usuwasz ręcznie z dysku:

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Radzę ten progs usunąć, tym bardziej że masz mksa.

Po zabiegach nowe logi z HiJacka oraz Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle). :slight_smile:

Czym mam otworzyc to services.msc ?? bo potrzebuje jakiegos programu do otwarcia

Wpisujesz w okienko “Uruchom” services.msc. Jeśli wyskakuje jakiś błąd, to go przepisz. :slight_smile:

Napisane jest ze system windows nie moze otworzyc tego pliku

Inaczej: wejdź w Mój komputer > Panel sterowania > Narzędzia administarcyjne > Usługi i tam wyłącz Remote Packet Capture Protocol v.0 (experimental) :slight_smile:

Nie mam pojecia dlaczego ale pokazuje sie dokladnie ten sam komunikat.A moze moge to ominac i zrobic reszte ??

Tak, zrób narazie resztę :slight_smile:

nie da sie usunac tego rpcapd

To nie jest szkodliwe. Zrób resztę z pominięciem tego i wklej logi :slight_smile:

Nie ma takiej opcji w ogole w panelu sterowania , przynajmniej ja nie mam