[SAMP][GTA] RolePlay In Bayside! www.fcrp.pl


(Dance4love) #1

Od dłuższego czasu Polską scenę RP zalewa plaga serwerów. Większość z nich to projekty które nie mają szans na przetrwanie... Dlaczego ? Darmowe fora, mapy ściągnięte z popularnych serwisów o GTA, zero wkładu ze strony Administracji która chce tylko władzy. Tak wygląda dzisiaj przeważnie każdy serwer który powstaje.

Ale u nas jest inaczej...

logo_phpBB.png

NORTH ROLE PLAY

Pragniemy przedstawić Wam nowo powstały serwer, którego akcja toczy się w Hrabstwie Bayside. Tak wiem... Myślicie, że to kolejna nudna mapka w tej okolicy. Nie tym razem - Poświęciliśmy sporo czasu aby nasz gamemod był inny niż reszta. Wprowadziliśmy wiele udogodnień, które na pewno sprawią, że poczujecie się jak w prawdziwym życiu. Zapytacie co takiego mamy w mapce ? Ciężko wymienić wszystkie, lecz np.:

:arrow: System dynamicznych interiorów (Administrator tworzy interior na serwerze w ciągu 30 sekund, doapsowany do zewnętrznych wymiarów budynku).

:arrow: Własny, autorski system aut (Gotowy w 100 %)

:arrow: Unikalna mapa, tworzona od podstaw przez odpowiedzialną i sumieną osobę z naszej ekipy

:arrow: Autorski Anti-cheat, np.: Jeśli ktoś zespawnuje sobie broń nie będzie nas mógł nią zabić.

To tylko niektóre funkcje które które dla Was przygotowaliśmy. Obecnie pracujemy nad unikalnym i autorskim systemem odpowiedzialnym za system starzenia się postaci - zupełnie innym od tych które istnieją na dzisiejszych serwerach RP.

UWAGA! Na naszym serwerze nie obowiązuje CN w stosunku do imion i nazwisk osób sławnych oraz imion i nazwisk polskich - Dlaczego ? Na świecie może być 1000 osób o imieniu Michael Jackson. Na innych serwerach dozwolone jest każde nazwisko obcokrajowe, oprócz polskiego, U nas możesz mieć polskie nazwisko ponieważ Polacy też mieszkają w Stanach Zjednoczonych (Akcja naszego serwera).

FRAKCJE:

Obecnie występuje u nas 5 frakcji a są to:

:arrow: Urząd Hrabstwa / DMV

:arrow: Biuro Szeryfa Hrabstwa Bayside

:arrow: Przychodnia im. Wladmira Blackovica

:arrow: Firma Taxi and Bus Company

:arrow: Radio BayMarina

HOSTING FORUM / SERWERA / DOMENA

Nasz projekt postawił na jakość. Nie zadowalają nas darmowe usługi dlatego też zakupiliśmy hostingi u renomowanych dostawców:

  • Forum zostało założone na profesjonalnym, płatnym hostingu firmy http://www.cal.pl co gwarantuje szybkie działanie i zero reklam. W razie awarii posiadamy również wykupione konto na http://www.prohost.pl

  • Serwer został zakupiony na (według opinii) najlepszym dostępnym hostingu http://www.ISPORTS.pl

  • Domena FCRP.pl (Fantastic City Role Play - Nazwa która oddaje możliwości mapy, oficjalną nazwą serwera jest NRP, czyli North Role Play) utrzymywana jest na serwerach http://www.Domeny24.net. Zakupiliśmy kolejne domeny ( n-rp.pl oraz n-rp.com.pl, czekamy tylko na dane od dostawców. )

ADMINISTRACJA

Administracja to osoby, które przez cały czas istnienia świata RP nabierały doświadczenia aby móc sprostać wymaganiom stawianym dla dzisiejszych serwerów ROLE PLAY. Mamy nadzieję, że zdobędziemy Wasze zaufanie i zdołamy zapewnić Wam masę rozrywki zachowując przy tym dobrą zabawę. Jestesmy otwarci na wszystkie uwagi odnośnie tego co tworzymy. Można śmiało z nami porozmawiać, nie jestesmy dziecmi. Oboje mamy ponad 18 lat, dlatego nie uświadczycie od nas zachowań godnych dzieciakom.

Oto nasz skład:

:arrow: Joe Satrini : Pomysłodawca, założyciel, Head Admin serwera

:arrow: Fox_Stidic : Pomysłodawca, załozyciel, Admin portalu i forum, webmaster

:arrow: Mike_Izumi : Pomysłodawca,załozyciel, Skrypter / Mapper naszego serwera

Informacje serwera:

HostName: ...:::ISPORTS.pl:::...

Address: Czekamy na dane od Usługodawcy

Players: 0 / 100

Ping: niski

Mode: [...::N-RP.pl 1.2::...]

Map: San Andreas

Portal / forum

Jeżeli chodzi o portal, nasz styl został napisany od zera przez naszego webmastera, może on być podbny do jakiegoś z istniejących styli lecz zapewniam, że nigdzie nie doświadczycie identycznego. Pracujemy również nad własnym stylem forum. Jesteśmy w fazie końcowej prac.

START SERWERA

_ Przewidywany start serwera: _ _ 30 Czerwca _

Adres forum:

http://www.FCRP.pl


(Krzkaczor) #2

Tacy pr0 a nie umieją się posługiwać bbcodem...