Samsung 226BW, 226CW <-> 215TW lub inny - wybór->pr

Najlepiej jeśli masz jakiś mediamarkt w mieście albo inny duży sklep z elektroniką w którym to można sobie pooglądać te monitory na żywo i porównać z konkurencją…

Z tych które podałeś nie ma jednoznacznego faworyta, 2232bw ma podane przynajmniej w komputroniku lepsze kąty widzenia i dvi ze wsparciem hdcp co może być w przyszłości przydatne, z kolei 226BW może mieć większy kontrast (dane podawane przez producenta to bajka, ale mimo to powinien mieć kontrast większy od 2232bw co nie zmienia faktu że jest to już bardzo wysoki kontrast). Na 20 calowego szkoda tyle kasy wydawać mają do wyboru te które wymieniłeś…

Jesli miałbym ci podać coś innego do zastanowienia to… BenQ G2400Wa - poniżej 1400 zł w ceneo jest… 24 cale i rozdzielczość 1920x1200 to bezwzględnie zalety tego monitoru, jakbym miał takie fundusze na monitor nowy to chyba właśnie na tego bym się skusił :slight_smile:

Złączono Posta : 24.10.2007 (Sro) 23:49

Jakby ten benq miał dvi to nawet bym się nie zastanawiał :slight_smile:

Dopiero takie lg z 24 calowych ma dvi, ale to jednak inna półka cenowa http://www.ceneo.pl/648886

Byłem dzisiaj w vobisie i ten 226BW całkiem dobrze się prezentował

dość duży a co dopiero ten 24’’ który proponujesz :slight_smile:

przesiadka z mojego CRT17’’ na tego to jakby z malucha do monster tracka wsiąść :slight_smile:

tego Benqa cieżko będzie zobaczyć w jakimś sklepie w akcji.

jednak 24’’ to chyba za dużo jak dla mnie

z drugiej strony rozdziałka HD kusi :]

musze poczytać o BenQ G2400Wa. narazie nastawiłem się na samsunga i prawdopodobnie model 226BW za 1159 zł ale jeszcze nie kupiłem.

Wiesz jeśli zmieści się na biurku to się przyzwyczaisz :wink:

zmieścić się zmieści, drukarke postawie gdzie indziej i nawet 40’’ by wszedł :slight_smile:

decydując się na zmiane monitora zacząłem od 19’’, potem 20 i 21’’, wczoraj już było 22’’ a dzisiaj biore tez pod uwage 24’’ :lol:

jak tak dalej pójdzie to za pare dni do 30’’ dojde za pare tys zł :stuck_out_tongue:

a tak na serio to 24’’ i rozdzielczość HD to nie na mojego kompa (taki jak w podpisie). wprawdzie filmy w HD chodzą jak najbardziej płynnie monitor kupuje glownie do pracy z tekstem i ogolnie windowsem,

22’’ wystarczy wg mnie.

a w przyszłości przyjdzie czas na większe panele i lepszego kompa:)

Samsung 2032BW - ten odpada za mały :wink:

A potem polecam w takiej kolejności

  1. Samsung 226CW - nowe świetłówy CCFL 97% - i funkcja wyciągania z nich całej mocy Wide Color Gamut

  2. Samsung 2232BW - dobry bo tani i dobry, a na dodatek zawsze siedzi w nim samsung TN III.

  3. Samsung 226BW - na samym końcu - bo po pierwsze loteria matrycowa, jak trafisz na TN III to super, jak nie to tak sobie

samsung 226cw to okk 1400 zl.

jak miałbym tyle wydać na TN-ke to już wolałbym dozbierać troche i kupić 215TW albo inny na *VA (mimo że nie jestem zagorzałym zwolennikiem nowych typów matryc)

weź gatewaya na gw 36m-c i jak będzie popsuty albo sie popsuje to masz go na gw… proste :wink: