Samsung D900 - problem z połączeniem się z PC

witam!

mam Samsunga D900 i nie moge się za nic w świecie połączyć z komputerem… ani przez kable ani przez bluetooth… zainstalowałem sterowniki i program… moze coś jeszcze musze zrobić??

POMOCY! !!

Jakie są obiawy? Wyskakuje jakiś komunikat? Bluetooth działa z innymi urządzeniami? Włączyłeś w telefonie opcję “widzialności” telefonu przez BT?

przy połączeniu przez kabel po prostu cały czas się łączy i nic… nie może się połączyć…

a przez bluetooth pojawia się info “bluetooth connection wizard can not be supported”

Rozumiem, że korzystasz z tego:

http://pl.samsungmobile.com/wcms/produc … H-D900.jsp

Z tym “wizardem” i bluetoothem miałem podobne problemy w Samsungu E900 więc jakiś czas przesyłałem pliki z pozycji BT właśnie a nie “PC Studio”. Teraz telefonu uzywa moja Panna więc zapytam w domu jak sobie z tym radzi (i czy w ogóle) :wink:

będe wdzięczny za odpowiedź…

Wybacz za zwłokę.

Tak więc faktycznie w przypadku E900 mojej Panny problem jest ten sam.

Dlatego pliki przesyła na komputer (i odwrotnie) z pozycji bluetootha poprzez opcję “wyślij” i “odbierz” plik.

d1b4bd9668179319.jpg

Właśnie sprawdziłem na plikach .jpg i .mp4, ten sposób działa bez żadnych problemów.

Nie wiem dlaczego “PC Studio 3” ma z tym kłopoty. Należałoby chyba uderzyć do producenta w tej sprwie. Dziwne, że dedykowany soft nie działa natomist działa niefirmowy BT :?

ja mam takie same problemy z sgh-Z400. Ale mi to sie calkiem telefon wylancza jak zaczyna przesylac dane,masakra. A przez studio wyskakuje mi error i tez nie idzie. Cos chyba jest z tymi samsungami…