Samsung d900i zbyt luźne rozsuwanie

Witam.

Piszę w imieniu kolegi niby piszę lepiej od niego ;P. Otóż problem jest następujący posiada on telefon taki jak wyżej, i muwi mi, że jak rozsunie lata mu ogólnie na boki troche taki uroch w rozsuwanych telefonach tzn. jedna część lata może zbyt słabo przykręcone choć nie wem jak to jest w samsungach i mówi mi rówież, że jak ją zsunie złoży to lata jeszce bardziej, jest na to jakiś sposób?

Rozsuwane modele telefonów mają to do siebie że można się nimi bawić góra -dół,ponieważ powoduje to rozmagnesowanie. Czy jest na to sposób? Jest jeśli telefon jest na gwarancji należy sprawdzić czy to wina użytkownika.

Samemu lepiej nic nie grzebać.Lepiej na gwarancję/do serwisu oddać.

w samsungach d900i raczej tak nie powinno być (moja żona taki ma i ta klapka rozsuwana chodzi ciaśniutko nic nie lata)daj do serwisu :slight_smile:

oddaj na gwarancję. Nic samemu nie ma sensu tam modzić, dodatkowo nie znam na to sposobu :expressionless: więc zostaje tylko gwara, albo się przyzwyczaić

Na gwarancję oddaj. Kolega znajomej, miał podobnie i usterka została usunięta. Trzeba uważaj na rozsuwane telefony, a już na pewno się nimi nie bawić, rozsuwając i zasuwając. Osobiście, polecam telefony bez tego rozwiązania.

Pozdrawiam :wink: