Samsung digimax A400

Witam… znowu :?

Posiadam cyfrówkę Samsunga digimax A400. Dawno z niej nie korzystalem a teraz porobiłem jakieś foty i chce je wgrać… Problem w tym że zgubiłem płytkę z oprogramowaniem i po prostu chciałem zdjęcia skopiować tak jakby po prostu z innego dysku… No ale… skopiuje się przez kreator od 3 - 7 zdjęc i wyświetla się na aparacie komunikat USB SET… po czym się rozłącza połączenie… I nie da się przesłać moich fot… Czyżby to wywołane tym że sterownika nie mam :frowning: Jeśli tak to jak możecie podajcie linka skąd moge to ściągnąć… Jeśli to przyczyna czego innego to czekam na odpowiedz… Pozdrawiam

Oprogramowanie nie potrzebne. Ja zgrywam foty na zasadzie pendrive z moim kabelkiem. Mam dokladnie ten sam aparat.

P.S. Jakich baterii używasz do tego aparatu? Bo zauważylem, że na zwyklych bateriach aparat się wyłacza po 15 sekundach. Z poczatku mialem Duracell Ultra, ale niestety je przeładowałem i się wylały :confused: A nigdzie nie moge ich :shock: znaleść

Złączono Posta : 10.12.2006 (Nie) 21:36

Sry, po głęszej analizie doszedłem do wniosku, że jednak mam Samsung A403. Niewielka różnica, ale może znacząca :confused:

Baterie akumulatorowe czy jak to się tam mówi GP 1800 :mrgreen:

Złączono Posta : 11.12.2006 (Pon) 13:11

Hehehehe…

Rozkminiłem to sobie… Wiec pisze jak by ktos sie przypadkiem miał podobny problem:D… A więc:

Pozyczyłem aparat wujkowi, a on nie wiem jakim cudem zmienił w aparacie ustawienia USB z COMPUTER na PRINT i dlatego się nie chciało uruchomić :mrgreen: Pisze bo jak by ktoś coś podobnego czasem miał :smiley: