SAMSUNG DVD-SR270M vs MANTA DVD-051 Prince 4

(Adiq117) #1

Witam,

chcę zakupić jeden z tych odtwarzaczy ale nie wiem dokladnie który :stuck_out_tongue:

Proszę o pomoc,

czekam na spostrzeżenia co do odtwarzanych formatów, designu, funkcji oraz wlasne uwagi :razz:

Dane techniczne (z aukcji Allegro.pl):

(dark__jedi) #2

W tej cenie polecam Fergusona D880HX lub trochę droższego Fergusona DVP868HD

Tu masz cały wątek:

viewtopic.php?f=6&t=299770

Z Manty robi się powoli paździerz... nic nie wymyślili od Emperora3, miałem kilka wersji wiem co piszę.

Samsung którego podajesz ma funkcję nagrywania, z czasów nagrywania wynika, że kompresja jest bardzo duża przez co obraz będzie słaby.

(Adiq117) #3

Czym różnią się wersje w/w Fergusona ?

~~ EDIT

Znalazlem :stuck_out_tongue:

__

Czy jest w nich możliwość podlaczenia kablówki( następnie z DVD do TV), tak aby mieć odstęp do kablówki z poziomu DVD :expressionless:

Wersja pierwsza odpada ponieważ muszę podlączyć pod DVD sprzęcior 5.1 :stuck_out_tongue: Może polecisz jakiś tańszy odpowiednik ??

(dark__jedi) #4

DVD nie należy traktować jako rozwinięcia magnetowidu a bardziej jako odtwarzacza video. Tak jak w odtwarzaczu video i DVD nie ma opcji nagrywania, dlatego też nie ma w nich tunera tv.

To i tak dobra cena za sprzęt tej klasy, więc nie jestem w stanie ci pomóc w znalezieniu tańszego odpowiednika, bo taki chyba nawet jeszcze nie wyszedł.