Samsung E250 - JAVA

Kalin93 chodzi o to ze wszystko mam ale jak wlaczam program Softick PPP to nie chce sie wlaczyc.

mam samsunga e250 i mam problem z odtwarzaczem mp3, poniewaz wkurza mnie bo sa 4 listy odtwarzania a kazda miesci 30 utworow czyli razem 120 mam karte pamieci 2 GB zapchana muzyka, czy mozna to jakos zmienic albo przeinstalowac jave??

prosze o odpowiedz

program wykrywa moj telefon ale nadal sie restartuje:( co zrobic???

Oświadczam, iż ten poradnik nie działa na F250 (nie można wklepać #*5737425# )

Mi wogóle niewchodzi kabel USB pisze , że błąd i niechce mi się ponownie odtworzyć! Co mam zrobić??

Dodane 13.02.2009 (Pt) 15:12

albo mam spróbować przez Bluetoth?? To chyba trzeba ten program miec IVT BlueSoleil i włączyć bluetoth w komórce??

Dodane 13.02.2009 (Pt) 15:13

albo mam spróbować przez Bluetoth?? To chyba trzeba ten program miec IVT BlueSoleil i włączyć bluetoth w komórce??

Dodane 13.02.2009 (Pt) 18:04

ale ten program Bluesoil w jakim programie utworzyć??

Dodane 13.02.2009 (Pt) 18:04

ale ten program Bluesoil w jakim programie utworzyć??

co mam zrobic jesli niedziala mi ten kod co trzeba wpisac na klawiaturze telefony wpisuje i nic sie nei dzieje aha i jak mozna sprawdzic w jaki port mam podlaczony bluetooth (mam telefon samsung u900 soul).

Tzn jaki kod konkretnie wpisujesz?

Pytam ponieważ jest to wątek dotyczący E250 a nie U900.

wpisuje kod podany w opisie czyli ten -> *#52828378#

myslalem ze to jest koda jakis uniwersalny ale jesli to zalezy od modelu telefonu to jak ktos zna to prosze o kod do u900 soul

http://samsung24.com.pl/index.php?optio … &Itemid=82

kurde ta instrukcja to do kabla ktorego ja nie posiadam mam za to bluetootha w kompie … a podobno nieda sie wgrac aplikacji java przez blutha