Samsung E250 + karta microSD 2GB - PROBLEM Z KARTĄ!

Witam serdecznie. Z góry przepraszam, że odgrzewam tak stary temat ale to jest ważne dla mnie. Jestem posiadaczem Samsunga E250 oraz microSD 2GB Kingstona. Mam następujący problem. Wrzucam mp3 na kartę poprzez czytnik USB do karty

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/micro_Secure_Digital_Trans_Flash_/Kingston/microSD_2GB_Kingston_z_czytnikiem_red_/pelny,id,42575/

i niestety jak włączam telefon to nie widzi mojej mp3. Nie wiem czy to jest kwestia khz mp3. Sprawa jest o tyle ciekawa, że aparat widzi mi poprawną wielkość karty microSD i jak kopiuje zdjęcia z telefonu na kartę to wszystko jest ok. Może chodzi o to że nie wiem jak odtwarzać mp3 z karty. Proszę o jakąś rade i pomoc.

Pozdrawiam serdecznie, DuB!$

Rozwiązaniem twojego prolemu będzie zamiana karty 2GB na 512MB,sporo modeli tego aparatu ma problemy z czytaniem danych z kart 1GB a co dopiero 2GB.

a spróbuj wyłączyć i włączyć telefon,wyjąć i włożyć karte jak nie pomoże to nie oddawaj karty tylko…oddaj czytnik kart! !!

i tu was zaskocze. nie karta, nie czytnik, nie khz… ale nazwa pliku była za długa, wyłączyłem jeszcze tagi w mp3 [zapobiegawczo]. pokombinowałem i śmiga cacy. wiem że to durne :lol: . karta śmiga znakomicie. nie wiesza się. telefon pokazuje prawdziwą wielkość karty. mniodzio i malinka :D.

może jestem tym szczęśliwcem co nie ma problemów z kartą i telefonem…

żadko mam szczęście :smiley:

dzięki za rady. doceniam to.

pozdro :smiley:

EDIT: poprawiona ortografia po sugestii moderatora

dubis na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Ludzie naprawdę nie wiem o co wam chodzi z tymi kartami microSD :stuck_out_tongue: ja mam 1gb i wszystko elegancko mi chodzi,więc serio nie wiem o czym mówicie :shock: … tel mógłby mieć troche więcej funkcji, ale ogólnie jest bardzo fajny :slight_smile:

mi w tym telefonie brakuje tylko irdy ale ogólnie jest super :slight_smile: i naprawiłem sobie kabelek :smiley: