Samsung G810 --> dobry?

mam zamiar sprawić sobie ten właśnie telefon tylko mało o nim w necie sensownych informacji więc może wy mi powiecie coś na jego temat czy opłaca się go kupować.

ile masz kasy?

nie ten dział

IMO źle nazwany temat

i wcale się nie bawię w moda, po prostu częściej odwiedzam dział telefonia komórkowa i tam powinno być wszystko telefonach :wink:

tak ale tam zakładałem już podobny temat i nie wiem czy nikt nic nie wie na temat tego fona czy po prostu mój temat został olany :stuck_out_tongue: kaski mam na telefon ok. ~ 1200, czyli co ktoś coś wie o tym telefonie ??

N95 8gb albo z dotykowym HTC Touch Diamond lub HTC TyTn 2

nie polecam żadnych samsungów no ale i tak n95 8gb ma symbiana a g810 go nie posiada :slight_smile:

Po 1 primo gdzie masz HTC Touch Diamond za ok. 1200zl?

Po 2 primo Samsung G810 posiada Symbiana s60v3 tak samo jak Nokia N95 i Nokia N82 dokladnie ta sama wersje.

Samsunga G810 mam i bardzo go polecam ma naprawde solidna obudowe jak chcesz cos wiedziec wiecej pisz.

Pzdr.

no więc ile trzyma bateria i jak sie sprawuje GPS no i jakiej jakości zdjęcia z góry dzięki za odp

Zdjecia sa tu -> http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?p=719968 . Telefon mam dosc krotko wiec nie napisze Ci ile dokladnie bateria trzyma ale dzieki wyswietlaczowi 256k kolorow trzyma dosyc sporo napewno dluzej od N95. GPSem nie bawilem sie jeszcze nie wgrywalem zadnych mapek itp. ale w wyznaczaniu pozycji jest ok.

ale to samsung czyli coś co jak upadnie 10x to można sprzedać jako uszkodzony…

n95 8gb jest wytrzymała, dobrze leży w ręce no i ma czujnik ruchu… no i IMO lepszy aparat (nie chodzi o MPx tylko o jakość)

no i na N95 8GB bez problemu odpalisz gry n-gage 2.0 :slight_smile:

ale wielwe złego nasluchałem się o N95 i to nie tylko od jednej osoby a mianowicie ze sie wiesza niestabilna itd . czy to prawda nie wiem ale wolałbym jeśli kupuje telefon za wiecej niż 1000zł to żeby raczej jakoś się zachowywał

P.S. gierki raczej mnie nie interesują raczej bardziej GPS bo dużo jeżdże (taka praca :wink: )

haha, opinie dzieci neo które mają jakiegoś słabego SE albo starego symbiana na fonie… (albo N73 i przeładowali 100 aplikacjami :stuck_out_tongue: )

N95 chodzi bardzo dobrze a z resztą ma takiego samego symbiana jak g810 więc szajsung by chodził gorzej :stuck_out_tongue: no i szajsung ma jeden CPU i na dodatek wolniejszy…

albo N95 8gb albo bierz tego gorszego szajsunga który będzie to śmieci po jednym upadku (w n95 najwyżej będzie tylna klapka do wymiany :stuck_out_tongue: )

Bardzo dobry fon.

Na symbianie.

Obudowa OK, upadł mi kilka razy i tylko ma kilka rysek.

GPS działa naprawdę szybko.

Karte można wsadzić 32 GB.

Szybki i sprawny net.

Jedyna wada to mniejsza ilość aplikacji :frowning: niż w Noki

W tej cenie nic lepszego nie będzie.

Polecam wersję navi z uchwytem i innymi gadgetami.