Samsung Galaxy S5 - blad uwierzytelnienia/ Wazne

Witam Was, dopiero co zarejestrowalam sie na tym forum i nie wiem czy w dobra opcje weszlam aby opisac moj problem z siecia WI-FI. Chodzi o to ze telefon samsung galaxy s5 jest nowym telefonem i za nic nie moge sie polaczyc z wifi w domu u mojej mamy. Za kazdym razem wyskakuje mi informacja " blad uwierzytelnienia"" albo telefon pokazuje ze sie laczy … w nieskonczonnosc i dalej nic, mimo ze siec jest na najwyzszym poziomie. Dodam ze laptop oraz tablet z automatu sie lacza z siecia wifi z ruterem ktory zanjduje sie w pokoju. Router zostal zaprogramowany na 10 roznych urzadzen do podlaczenia. Nie wiem jaka jest przyczyna tego. Dodadam jeszcze ze moj stary telefon Sony Experia nie mial takich problemow, zawsze laczyl sie z siecia. A samsung s5 od samego poczatku nie moze sie polaczyc w domu u mojej mamy, obecnie gdzie mieszkam. Czy ktos moglby mi doradzic co powinnam zrobic , jest to wazne dla mnie bo wiekszosci pracuje z telefonem i potrzebuje staly kontakt z internetem… ( przepraszam ze nie uzywam polskich znakow w pisowni , ale nie mam wgranego polskiego jezyka w laptopie)  Bylabym wdzieczna za odpowiedz na moj email: awad_8167@yahoo.com    , Z gory dziekuje za zrozumienie i Wasza pomoc w tej kwestii, pozdrawiam.

Po pierwsze używaj znaków interpunkcyjnych bo przez takie pisanie, temat może szybko wylądować w koszu. A język polski zawsze możesz wgrać. 

Po drugie - telefon ma tak od nowości ? Próbowałaś przywrócenia ustawień fabrycznych ?

Dziekuje za odpowiedz , probowalam  i nadal nie mam polaczenia w WIFI. Tylko Samsung s5 nie moze sie polaczyc i caly czas wyskakuje “” blad uwierzytelnienia " . Nie moge tego zrozumiec dlaczego tak sie dzieje. Bo gdziekolwiek indziej jestem to z automatu sie laczy z siecia wifi, tylko u mojej mamy w domu nie . Jezeli chodzi o jezyk polski , to nie moge wgrac go w laptopie bo jest on sluzbowy i uzywamy tylko jezyka amerykanskiego , to sa procedury firmy w ktorej pracuje. Pozdrawiam, 

A wystarczyłoby w zewnętrznym edytorze tekstu zmienić język sprawdzania na polski …

Taki temacik był już poruszany - zobacz czy zadziała jak skorzystasz z porad @Dimatheus’a :

 

 

Daj znać czy zadziałało :slight_smile:

Dzieki za podpowiedz ze taki temat byl , zaraz sprawdze. A sluzbowe laptopy sa zabezpieczane i my zwykli pracownicy nie mozemy nic zmieniac na nich. :slight_smile:  Nawet jezyka nie mozemy innego wprowadzac. Taka jest polityka amerykanskich firm.