Samsung GT-S5830 - Aktualizacja Andro do 2.3.6

Problem raczej tkwi gdzie indziej :slight_smile: Może bateria padła do zera i nie jest w stanie się teraz naładować dobrze mieć zewnetrzną ładowarkę uniwersalną.

Nie widziałem jeszcze żadnego samsunga który by po wgraniu custom romu nawet w wersji alfa miał taki problem żeby nie dało się wejść w download mode i wgrać przez Odin. Raczej to mało realne. Podejrzewam żę bateria padła do zera a to że system jest nie sprawny to nie ma jak się ona naładować.

Wiesz co? Nie pomyślałem o tym :). Spróbuje naładować baterię. Posiadam uniwersalny kontroler ładowania do akumulatorków li-ion. 

Tylko skoro padła by bateria to po podłączeniu powinna świecić czerwona dioda od ładowania, a nie świeci, więc wątpię, że to kwestia padniętej baterii. Mimo tego spróbuje.

 

 

 

Jak padł system kompletnie to nawet telefon nie ma jak się naładować. w TWRP w nowych wersjach jak włączysz recovery to telefon już się ładuje tylko bateria mogła paść do takiego stopnia że nawet recovery się nie odpali :slight_smile: Nie raz miałem takich przypadek dlatego do wgrywania custom romów już dawno zakupiłem uniwersalną ładowarkę :slight_smile: Swoją drogą tak lubisz ten telefon ? przykładowy s2 można spokojnie wyrwać za 200 zł sprawny :slight_smile: zresztą nawet taniej :slight_smile: A tam bynajmniej wsparcie custom rom jest rewelacyjne :slight_smile:

Naładowanie nic nie dało.

Telefon W OGÓLE NIE REAGUJE na przycisk POWER, więc ani recovery, ani nawet podświetlony wyświetlacz. Totalne nic.

Telefonu nie chce kupować tylko chciałem za aktualizować androida.  

a reaguje na download mode ? bootloader ? te całe logo anroida to wgrywania softu przez odina. ? z regóły home vol down i power. Nigdy z tak starym modelem telefonu się nie bawiłem w roota i custom romy cieżko mi bedzie cokolwiek pomóc. A na dp ludzi co się w to bawią mało. napisz na forum xda po angielsku pewnie pomogą lub chociaż na android pl :slight_smile:

Pisałem chyba z 3-5 razy, że telefon W OGÓLE NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ. NIE REAGUJE NA WŁĄCZANIE(PRZYCISK POWER).

Jako, że po angielsku to się nie dogadam to napisze na android.pl.

Dzięki w każdym razie za próbę pomocy :).

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to piszcie :).