Samsung nt350e5c - automatyczne wejście do BIOS-u

Witajcie.

Mam problem z laptopem Samsung nt350e5c. Mianowicie po uruchomieniu go komputer automatycznie uruchamia system BIOS. Nie działa ani ładowanie standardowych opcji, ani zapisywanie zmian i reset. Za każdym razem otwiera się BIOS. Problem zaistniał, kiedy komputer po czasie się wygasił, a później nie można było wpisać do niego hasła, bo klawiatura się zawiesiła. Później został zresetowany no i aktualnie jest problem jak napisałem.

Drugą rzeczą jest to, że nie mam dostępu do niego, wszystkie informację przekazano mi na odległość i nie mogę usiąść i nic przy nim zrobić. Nie mam pojęcia, czy te nowe laptopy mają jakiś ochronny myk, że włącza się BIOS w razie awarii i trzeba coś zrobić? Skojarzyłem, że może klawisz się zaciął, ale siostra mówi, że wszystkie wyglądają ok.

System to Windows 8.

Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam…

Coś się chyba musiało stać, bo powinien się dać bios zapisać?

Chyba, że ma problem z klawiaturą lub dyskiem/inne i podejrzewam, że to bios UEFI i wchodzi automatycznie w ustawienia. Trzeba zapytać serwis Samsunga.

Teraz już nie ma BIOS-u, tylko na czarnym tle komunikat:

„Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key”

Nie wiem, dysk? Irytuje mnie, że nie mam jak tam usiąść i sprawdzić to jakimś programem do diagnozy dysku.

Nie widzi systemu. Dysk, albo brak styku?

Przekazałem swoje zdanie dalej. Był telefon do działu obsługi klienta Samsunga, przyjedzie kurier i zabierze sprzęt…

Dzięki za pomoc.