Samsung R540 sterownik grafiki


(Evita) #1

Witam FACHMANÓW!

Problem jest poważny,matryca padnięta,po przywracaniu sys. przez RECOVERY nie działa zewnętrzny momitor(wcześniej było OK),kicha po całości! !!

Pozdrowieńka Piotr!


(Veers) #2

Bierzesz laptopa, i udajesz się do serwisu, po drodze oglądając reklamy sklepów ze sprzętem komputerowym.


(system) #3

Na pewno nie nawaliło Ci to od tego, że zrobiłeś “recovery”. Zwyczajnie akurat, zbiegiem okoliczności, nawaliła karta graficzna lub płyta główna, jeśli faktycznie obrazu nie ma na zewnętrznym monitorze. Reszta j.w.


(Evita) #4

Serwis?!?!,zawsze jest wporzo,może CIEBIE na tyle tylko stać!.Są jednak bardziej rozumni co chcą wpierw poradzić.

“PORAJ”-ekran w lapku świeci,po tym szpetnym RECOVERY instalnąłem sys.na ACERKU ale tam jest procek AMD i grafa ATI więc większość sterów odrzucił.Przez HDMI też obrazu brak.System się ładuje bo słychać powiadomienie w głośniczkach.

Pozdro Piotr!


(Michał_misiek) #5

PETROS13 chyba niestety nikt nie będzie w stanie naprawić Ci padniętej grafiki bądź płyty głównej przez internet, najlepszym wyjściem będzie jednak udanie się do serwisu w Twoich okolicach,

trafiło się w ostatnim czasie parę przypadków samsung’a z uszkodzonymi grafikami, także czy samsung to strzał w dziesiątkę? sam się nad tym zastanawiam. :wink:

pozdrawiam


(Veers) #6

Bardziej rozumni, radzą ci zanim coś spieprzysz dokumentnie. Ale rób jak chcesz.


#7

PETROS13 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Evita) #8

Dzięki FACHOWCY!za trafne porady.A pewno biega w tym,że potrzebny jest drugi SAMSUNG,na 100% zainstaluje stery,

Pozdrawiam Piotr!