Samsung SA11 - sterowniki do Windows 7 64-bit


(Jacob) #1

Cześć!

Chciałbym zrobić upgrade i zmienić system w laptopie z Windows Sevena 32 bitowego, na 64 bitowego. Tylko jest problem, bo nie mogę znaleźć sterowników do niego - dlatego na razie się z tym wstrzymałem, bo boję się, że nie będę mógł korzystać z wszystkich funkcji mojego laptopa.

Mój sprzęt: Samsung SA11

Jeśli więc macie to podajcie mi stronę z tymi sterownikami...

Z góry dzięki


#2

Na stronie Samsunga są tylko sterowniki do 32-u bitowej wersji 7, więc raczej będziesz miał problemy. Jedyne co możesz zrobić, to samodzielnie szukać sterowników u producentów konkretnych podzespołów.


(P7luki) #3

Witam,

mam prośbę o wyjaśnienie co zrobiłeś ze sterownikami 64bitowymi do SA11? Jak ich szukałeś i czy to w ogóle działa. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź, może być mail: p7luki@interia.pl


(Jacob) #4

Odpowiem Ci całkiem szczerze - nie szukałem ich - to nie był tak naprawdę sprzęt mój tylko kolegi który udawał, że zna się na komputerach więc chciał mieć 64-bitowego Seven'a - co było wtedy "w modzie". Gdy jednak dowiedział się, że musiałby szukać sterowników, zdecydował się na zainstalowanie systemu w wersji 32 bitowej ze sterownikami od Visty (poczym i tak wrócił do Visty, bo nie potrafił obsłużyć nowego systemu - choć to tylko świadczy o jego "wysokiej inteligencji"...)