Samsung Spinpoint F1 HD322KJ ?!

Mam pytanie. Co wiecie na temat dysku Samsung F1 320GB o oznaczeniu HD322KJ (wcześniejszy model miał oznaczenie HD322J). To nowy model dysku, niestety internet trochę skąpi informacji na temat tego modelu, a w specyfikacji modele w ogóle się nie różnią…

wcześniejszy model miał oznaczenie HD322HJ :wink:

a tak to nawet nie mogę znaleźćtakiego produktu jak HD322KJ :o

może to była jakaś literówka?

na stronie producenta (samsung) jest HD321KJ i HD322HJ, nic nie mówią o HD322KJ, więc jesteś pewien że to chodzi o HD322KJ??

Tak mi facet w sklepie powiedział… Nie wiem, może jemu samemu coś się pogrzało, albo facet ma źle wpisane w komputerze… Dlatego pytam się, bo coś w internecie nic nie pisze na temat tego dysku.

kolesiowi się coś “porąbało” :wink:

ahh, i jak tu wierzyć sprzedawcom :expressionless:

Tzn to nie jego wina, bo on patrzył na stronie internetowej hurtowni z Lublina i obaj zrobiliśmy zdziwkę :slight_smile:

Wygląda na to, że oni sami nie mają pojęcia, co trzymają w magazynach. Oczywiście olałem, jakie ten dysk ma oznaczenie i zamówiłem :slight_smile:

no to wszystko w porządku, bo ten dysk to na pewno był Samsung F1 320GB HD322HJ :wink:

w sumie K i H są trochę podobne, więc mógł się ktoś machnąć przy wpisywaniu do komputera

Było HD320KJ i HD321KJ, HD322KJ może wejdzie jako jakaś nowsza rewizja HJ’ta… ale ponieważ go nie reklamowali to to był albo błąd, albo ten nowy niczym się nie różni od strony tego co może sprawdzić klient.