Samsung X490

witam, wczoraj sobie kupiłem samsunga x490 … i kolega mi wysłał MMS’a i niby go mam w skrzynce odbiorczej MMS ale nic nie da sie z nim zrobic … jak biore opcje i jest " pobierz " wchodze w " pobierz " i mi sie niby pobiera, ale nigdzie tego nie ma ;/ … dostałem sms’a z orange, ze dostałem wiadomość MMS’a od numeru XXXXXXX i aby obejrzeć musze sie zalogować do portalu orange.pl … byłem juz tam zalogowany, wchodze tam, biore zakładke " Multi Box " potem " MMS " i mam " ze moja skrzynka MMS jest pusta " ;/ co mam zrobic, zebym mógł normalnie odtrzymywać MMS’y ? ;> z góry dziękuję :wink:

Musisz skonfigurować funkcję MMS w telefonie , w tym celu po zalogowaniu się na stronie orange w zakładce konto i usługi masz odnośnik ustaw swój telefon postępuj zgodnie z poleceniami , a otrzymasz SMS zwrotnego z konfiguracją MMS w twoim telefonie.Możesz również zadzwonić do BOK operatora.

Jeżeli danego modelu telefonu nie ma na stronie internetowej pozostaje kontakt z konsultantem BOK.

a umie ktoś ustawiać MMS w orange poprzez USTAWIENIA RECZNEGO ??

Tutaj masz ustawienia w Orange! Jeśli masz na kartę powinno pisać w tych papierach przy starterze.