Samsung X660 w Orange i MMS'y

Witam!

Mam taki problem, mianowicie posiadam telefon Samsung X660, który pochodzi z sieci T-Mobile (kupiłem go na allegro). Teraz telefon nie ma już simlocka. Chciałem ostatnio ustawić w nim MMS’y poprzes strone ustaw.orange.pl lecz na liście modeli nie ma mojego.

W związku z tym mam pytanie co moge zrobić?

Orange nie ma w ofercie tego telefonu więc w obsłudze klijenta mi nie pomogą.

Prosze o jakieś podpowiedzi.

Ten model jest od dawna w ofercie ERY i na jej stronie jest pewno konfiguracja.Może będzie coś podobnie ,porównaj z Orange,może coś wymłodzisz.Miałem tego fona,ale był z salonu ERY i był już skonfigurowany.

Właśnie gdyby ten tel był w Erze to nie było by problemu a tak to nie moge go skonfigurować w Orange…

Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

tu masz ręczną konfiguracje: http://www.adminer.pl/gprs/

Spróbuje z tego skorzystać, jeżeli mi się uda to napisze o tym. A jeśli nie to może coś wymyśle

Dziękuje za linka.

znalazłem jeszcze stronke z kofiguracją

http://www.wapster.pl/autokonfigurator_wap.dhtml

kom123, wielkie dzięki, zaraz to sprawdze.

mam jeszcze takie pytanie ponieważ w tym Samsungu nie da się wpisać konfiguracjo Orange. Jest on ustawiony na T-Mobile, pomyślałem że może załatwie tą sprawe przez wgranie softu.

nie orientujecie się czy można to zrobić w modelu X660 i za ile?

ja na twoim miejscu zmienił parametry w ustawieniach T-Mobile na Orange bo wgranie softu może trochę kosztować (około 40 zł u mnie)

W tym problem, że nie moge edytować ustawień w profilu T-Mobile MMS. Może są jakoś zablokowane, po słyszałem coś, że podobno ten opertatr zakłada jakies blokady na MMS’y.

Też mam problem z wysyłaniem i ustawianiem mms w orange i tez mam samsunga x660. Wczesniej sama wszystko skonfigurowałam ręcznie i działało cacy, nic nie przestawiałam i nagle wszystko zdechło, nie mogę wysyłać i czasami odbierać :expressionless: Napisałam maila ale żadnego odezwu, ale ktoś mi mówił, że coś się im tam w sieci podobno popsuło bo kilka osób skarży się na dokłądnie to samo. I co teraz zrobić…