Samsung YP-Q1 Proszę o opinie posiadaczy tego sprzętu

Witam

Uzbierałem sobie 500zł na nowy odtwarzacz mp3, w oko wpadł mi Samsung YP-Q1, z poprzedniego modelu YP-Z5F jestem bardzo zadowolony, ale 2GB zaczyna mnie już ograniczać. Co do YP-Q1 trudno znaleźć jakieś informacje o nim na polskich stronkach, dlatego najbardziej by mi zależało na opinii ludzi którzy ten playerek posiadają, głównie chodzi mi o jakość odtwarzanego dźwięku, wytrzymałości baterii, i jakość słuchawek z zestawu.

Pozdrawiam

SzymSzejdi

Mnie jakoś ten model nie przekonuje. Miałem kilka playerków od Samsunga i średnio na jeża wypadły…

Ja za taką kase zainwestowałbym w iPoda Nano

http://www.allegro.pl/item604253167_now … aniej.html

8GB powinno ci wystarczyć a jakość wykonania na najwyższym poziomie :slight_smile: Z iTunes trzeba się bawić ale się opłaca :slight_smile:

Do produktów Apple’a jakoś nie jestem przekonany, zresztą w tej cenie chyba nie da się kupić nowego nano z Polską gwarancją.

Nigdy w życiu nic mnie nie przekona do zainstalowania Itunes, korzystałem z tego jak miałem Iphone’a, taki cierń w D… że masakra. nigdy więcej.

ja mam Sandisk Sansa Fuze i jestem zadowolny, za około 400zł kupisz już wersję 8gb ale jej wadą jest kolor -dostępny tylko srebrny, a że fuze ma slot na tanie karty microSD można wziąść 4gb (dostępny min czarny) i jak braknie to włożyć jeszcze karte.

Fuze ładnie gra, słuchawki z zestawu są w miarę dobre. Do ładowania używam zwykłej ładowarki za 20zł (bez kabla-podpinam ją pod kabel sansy) i wszysatko jest ok.

Zaletą jest fakt że windows widzi go jak pendrive, nie trzeba używać żadnego sxoftu do wgrywania muzy zy obrazków (natomiast filmy wgrywa się podpinając sanse do pc, uruchamiamy program sansa Media Converter, wskazujemy film, klikamy convert i film odrazu po przekonwertowaniou jest w folderze video w sansie)

zgadzam się>miałem kiedyś i włączał się długo, wyleciał po jakimś miesiącu

q1 to jeden z najlepiej i najczyściej grających odtwarzaczy. Miałem k5 i teraz mam q1 i jestem w pełni zadowolony. Jakościowo muzyka myślę że lepsza nawet od iPodda Classica i cowona d3. A jak iPod to tylko 3gen albo classic ten co pokazałeś gra tragicznie

zomo_prl O co Ci chodzi z tą ładowarką? Mówisz o takiej sieciowej z wyjściem USB? Ta Sansa wydaje się całkiem sympatyczna, o produktach tej marki czytałem wiele dobrego, powiedz mi jakiej muzy głównie słuchasz? Jak się sprawdzają basy w tym urządzeniu i czy nie gubi średnich tonów?

czechu07 Powiedz mi czy do Q1 wrzuca się muzykę normalnie z poziomu windowsa? Czytałem że muzykę można wrzucać tylko przy użyciu programu Emodio. Jak oceniasz equalizery w DNIe? W moim YP-Z5F ustawienie equalizera na Rock dodaje basowi tak konkretnego kopa że aż uszy rozwala :stuck_out_tongue:

EQ dużo poprawiony. Jeśli masz vistę bezpośrednio z windy. Jeśli xp musisz stery mieć

tak normalnej ładowarki sieciowej z wyjściem usb do którego podpinam kabel dołączony do sansy i kabel sansy do fuze…

głównie hip hp, rap, rock (u2).

basy są, wiadomo to nie to samo co głośniki komputerowe 5.1 ale dzwqięk jest czysty i ładny…

Dzięki wam za pomoc, muszę się jeszcze przejść do jakiegoś sklepu i obejrzeć te odtwarzacze które zaproponowaliście :stuck_out_tongue: