Sandardowe odświeżanie 85hz - jak ustawić?

(Gregoryfx) #1

Witam, posiadam monitor CRT firmy CTX maksymalne odświeżanie 85hz. Gdy uruchamiam grę Splinter Cell Double Agent monitor przestawia się na 60hz :frowning: Zaznaczam że gra jest oryginalna wcześniej ten problem nie występował. Czy jest jakiś fajny program który ustawia standardowe odświeżanie na 85hz ? Moja karta graficzna 8600GT sonic+ 256

Dziękuję i pozdrawiam.

(Seba86mu) #2

W opcjach graficznych gry nie ma możliwości zmiany częstotliwości odświeżania ?

(Gregoryfx) #3

jak by była taka opcja to bym nie pytał :smiley:

(Seba86mu) #4

Ilu calowy masz monitor ?

Jaką masz ustawioną rozdzielczość pulpitu i rozdzielczość w grze ?

Jesteś tego pewien ?

Zmieniałeś od tamtego czasu sterowniki do karty graficznej ?

(Kamil321) #5

Jeśli w grze masz ustawioną większą rozdzielczość niż normalnie, to nic nie zrobisz. Najlepiej ustaw taką, jaką masz normalnie i zobacz czy jest tak samo.

(Spectatorx) #6

Poszukaj w sterownikach lub w programie riva tuner opcji refresh lock i ustaw sobie dla danej rozdzielczości jakie zawsze ma mieć odświeżanie.

(Gregoryfx) #7

W panelu Nvidia nie ma opcji odświeżania, a w Riva Tuner jest tylko nie można zastosować :frowning:

W grze mam ustawioną rozdzielczość 1024x768 a na pulpicie 1024x768 85hz

Tak była zmiana sterownika bo gra ma już rok

W grze GTA SA mam ten sam problem oraz Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 gry oczywiście oryginalne.

(Jacek Bydgoszcz) #8

Ile razy jeszcze będziesz zakładał temat o Twoim nieszczęsnym odświeżaniu?Ciężko przeszukać swoje posty,chyba już ze dwa razy Ci pisałem jak to zrobić.

Link do Twojego tematu.

(Gregoryfx) #9

OK zrobiłem tak wszystko działało tylko opcje wizualne się zmieniły na stare !

(Jacek Bydgoszcz) #10

Jakie opcje wizualne?

(Gregoryfx) #11

już nie pamiętam ale na 100% zmienił się obrazek na stary przy opcji wyłączaniu komputera i włączaniu. Coś jeszcze na pewno ale nie pamiętam.

Edit: Czy ktoś jest wstanie mi pomóc ??