Sandardowe odświeżanie 85hz - jak ustawić?

Witam, posiadam monitor CRT firmy CTX maksymalne odświeżanie 85hz. Gdy uruchamiam grę Splinter Cell Double Agent monitor przestawia się na 60hz :frowning: Zaznaczam że gra jest oryginalna wcześniej ten problem nie występował. Czy jest jakiś fajny program który ustawia standardowe odświeżanie na 85hz ? Moja karta graficzna 8600GT sonic+ 256

Dziękuję i pozdrawiam.

W opcjach graficznych gry nie ma możliwości zmiany częstotliwości odświeżania ?

jak by była taka opcja to bym nie pytał :smiley:

Ilu calowy masz monitor ?

Jaką masz ustawioną rozdzielczość pulpitu i rozdzielczość w grze ?

Jesteś tego pewien ?

Zmieniałeś od tamtego czasu sterowniki do karty graficznej ?

Jeśli w grze masz ustawioną większą rozdzielczość niż normalnie, to nic nie zrobisz. Najlepiej ustaw taką, jaką masz normalnie i zobacz czy jest tak samo.

Poszukaj w sterownikach lub w programie riva tuner opcji refresh lock i ustaw sobie dla danej rozdzielczości jakie zawsze ma mieć odświeżanie.

W panelu Nvidia nie ma opcji odświeżania, a w Riva Tuner jest tylko nie można zastosować :frowning:

W grze mam ustawioną rozdzielczość 1024x768 a na pulpicie 1024x768 85hz

Tak była zmiana sterownika bo gra ma już rok

W grze GTA SA mam ten sam problem oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 gry oczywiście oryginalne.

Ile razy jeszcze będziesz zakładał temat o Twoim nieszczęsnym odświeżaniu?Ciężko przeszukać swoje posty,chyba już ze dwa razy Ci pisałem jak to zrobić.

Link do Twojego tematu.

OK zrobiłem tak wszystko działało tylko opcje wizualne się zmieniły na stare !

Jakie opcje wizualne?

już nie pamiętam ale na 100% zmienił się obrazek na stary przy opcji wyłączaniu komputera i włączaniu. Coś jeszcze na pewno ale nie pamiętam.

Edit: Czy ktoś jest wstanie mi pomóc ??