Sandisk Cruzer U3 8GB RB - zamiast 8GB ma 1GB

Kilka dni temu zakupiłem wspomnianego w temacie pendrive’a na tej: http://allegro.pl/item1213795242.html aukcji, skusiła mnie niska cena. Pendrive przyszedł wczoraj, rozpakowałem go i podłączyłem do komputera i wszystko wydawało się być OK, uruchomił się program U3, więc go skonfigurowałem, no i na próbę wrzuciłem na niego kilka plików, po czym sformatowałem pendrive’a, jednak po sformatowaniu zamiast 8GB, miał on 1GB. Próbowałem odinstalować program U3, jednak nadal wyświetlało mi, że pendrive ma 1G, więc ponownie zainstalowałem na nim U3 i… wyświetliło mi, że pendrive ma 8GB, jednak dziś go podłączyłem ponownie i znowu pokazywało pojemność 1GB, więc zrobiłem to samo co wcześniej, ale to już nie pomogło. Uruchomiłem program U3 i tam pokazało mi, że pendrive ma 8GB, a 7GB jest z tego zajętych. Co mam zrobić z tym fantem, bo to chyba dziwne, że po kilku minutach używania pendrive po prostu się zepsuł :?:

EDIT: Dorzucam screeny

c22d13026405008em.png

0f72a18bce84d3f1m.png

Sformatuj go w systemie plików NTFS. Pewno nie będzie takiej opcji to zrób tak wejdź we właściwości urządzenia, sprzęt wybierz urządzenie, potem zasady i zaznacz optymalizacja wydajności.

Podany przez Ciebie sposób niestety nie działa. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł :?:

Sformatowałeś na system plików NTFS???

Tak, nawet dwa razy, za każdym razem na innym komputerze, nie pomogło.

Kijek93 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Z allegro w podejrzanie niskiej cenie?.. Obstawiam, że pojemność jest fałszowana, mojemu koledze się tak trafiło :frowning: