Sapphire 7750 zawiesza bios

Witam

Jakiś czas temu zakupiłem kartę graficzną Sapphire 7750, wsadziłem ją do komputera, zainstalowałem sterowniki i wszystko śmiga. Dzisiaj, gdy naszła potrzeba zmian bootowania systemu, to zaskoczyło mnie to, że na pierwszym oknie biosu już wszystko się zacina, naczy, że wchodzę do biosu i nic się nie da zrobić. Pierwsza myśl przyszła na to, że padło coś w płycie głównej, ale żeby mieć pewność, że to nic z pozostałego hardware to zostawiłem gołego kompa z jedną kością ram, bez dysków itp. Okazało się, że bios ruszył bez zająknięcia. Następnie na drodze eliminacji podpinałem kolejne podzespoły i gdy stanęło na karcie graficznej to bios staną. Kiedyś też próbowałem zrobić upgrade biosu, ale program od ASUSA też się zacinał na pewnym etapie. Nie mam pojęcia jak to ugryźć. Czy macie może jakieś pomysły jak rozwiązać mój problem?

Pozdrawiam

Michał

Jak się zacinał program to może po prostu masz zwalony bios?

No właśnie wątpię, ponieważ po odpięciu całego sprzętu bios chodził normalnie. Nie pamiętam za dobrze, ale chyba upgrade chciałem zrobić, jak karta była już w środku.

Podaj zasilacz i ile już jest używany i zmierz napięcia na płycie głównej. Te objawy są najczęściej winą napięcia i natężenia prądu dostarczanego do płyty. Podaj też model płyty głównej.