Sapphire czy Powercolor?

Witam. Chciałbym kupić najmocniejszą kartę na AGP. Więc pomyślałem o HD3850. Tylko powiedzcie, który producent będzie lepszym wyborem? Sapphire czy Powercolor? A może jakaś inna propozycja (z wyjątkiem "zmień na PCI-E) :slight_smile:

Pozdrawiam

Sapphire lepsze są :wink:

tańsza

Nie słyszałem o Powercolorze, ale kiedyś miałem Saphira i był DUŻO słabszy od takich samych modeli innych producentów. Nie polecam tego ustrojstwa.

Powiem tak: miałem kartę Powercolor, niestety siadła po kilku miesiącach. karta poszła do serwisu, a że ne mieli na co jej wymienić, dostałem Sapphire’a i do tej pory śmiga bez problemów.

http://www.allegro.pl/item670282900_now … _1_hd.html

Do tej karty też musi być odpowiedni procesor.

Popraw link, bo jest zły :roll:

Po drugie, nie musi być odpowiedni - nie wiem kto Ci takie bzdury na opowiadał. Jedynie procek może ograniczać (jeśli to jakiś słaby model) grafę, jednak wszystko będzie pasowało.

Mam Athlona 7750 więc chyba bedzie w sam raz?

tak, przypadkiem nie pci-e

Dodane środa, 24 cze 2009, 20:20

tak, przypadkiem nie masz pci-e

przypadkiem :slight_smile: mam asrock am2nf3-vsta wiec mam AGP :stuck_out_tongue:

Właśnie chodziło mi o to żeby nie procesor nie był zbyt wolny.

Ale moj nie jest zbyt wolny ?

Napisałeś co innego, a co innego piszesz. :x :roll:

Co do pytanie autora, jasne, że nie. Wszystko będzie ok, i nic nie będzie ograniczało.

Ja osobiście posiadam kartę powercolora i jestem nieziemsko zadowolony . Ale w wypadku AGP bierz tańszą czyli saphhire

Ok, dzięki wszystkim za pomoc, wezmę tańszego szafirka :slight_smile: