Sapphire HD 3850. Problem ze sterownikiem. Pomocy

Witam.

Piszę z powodu problemu z nomym Radeonem HD 3850.

Specyfikacja PC:

CPU Core 2 Quad Q6600 (aktualnie bez OC)

MOBO Gigabyte GA-G31MX-S2

RAM Samsung 667MHz 2x1GB Dual Channel

Sapphire Radeon HD3850 512MB 256Bit DDR3

Zasilacz CoolerMaster RS-450-ACLY 450Watt

OS Windows Vista Home Premium SP1 32Bit

Producent PC factory

Grafikę wymieniałem ponieważ stara Geforce 8400gs 256MB 64bit (nigdy nie kręcona) uległa uszkodzieniu.

Mianowicie po założeniu karty przystąpiłem do instalowania sterow catalyst 9,3 niestety po restarcie coś było nie tak. podczas ładowania biosu pojawiły się jakieś białe pionowe kreski po 4 obok siebie przerwa i następne. Póżniej pojawia się tylko kursor czarne tło i jakieś zielonkawe punkciki (?). W nastepnych próbach był czarny ekran i po jakimś czasie wyskakiwał bluescreen. W trybie awaryjnych od instalowowałem te stery i jako “Standartowa karta VGA” działa. Próbowałem ze sterownikami z płyty (catalyst 8.53) i starszymi podobno stabilnymi Catalyst 8.12.

Dodam jeszcze ze partycja C była formatowana i nagrywany był nowy system z recovery disc’a.

Martwi mnie iż po formacie na partycji systemowej miałem program files, windows … a także Drivers i w pliku VGA były pliki INTEL, VIA i Nvidia.

Więc na tym recovery disc’u są już stery z tego starego 8400gs? Chyba nie bardzo bo ta karte też widziało jako “Standartowa karta VGA”.

Oczywiście czyściłem system DriverSweeperem.

Jakiś problem sprzętowy?

Wiem ze wielu użytkowników ma podobne sety typu INTEL + ATI.

Więc co jest?

Pozdrawiam

Z góry dziekuję za pomoc.

Dodane 29.03.2009 (N) 16:49

UP

Nikt nie pomoże?